reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzień dobry. Mam pytanie, dostałam umowę na okres próbny od 1.05.2021 do dnia 31.07.2021. Po miesiącu czasu pracy okazało się, ze jestem w pierwszym miesiącu ciąży. Czy mogę iść na L4? Czy zakład pracy przedłuży ze mną umowę do dnia porodu i będę miała macierzyński ? Czy lepiej przepracować te dwa miesiące do następnej umowy? Dodam ze mam ciągłość pracy
 
reklama
Po monitoringu. Jajeczko pękło🐣 owu potwierdzona. 16 dc 😍 jest moc. Testowanie 16.06 😄 jeśli nie powiedzie się w 2dc do gina po receptę na clo. Teraz pozostaje czekać. Współżycie było w poniedziałek i wtorek,a więc zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy 🙂
Super wieści teraz już pozostaje trzymać kciuki ✊💛
 
Cześć dziewczyny wyszedł mi cień na teście jestem 2 dni po terminie dodam ze owulacje miałam koło 21-22 dc 20dc (test owulacyjny pozytywny) wczoraj wieczorem zrobiłam test tez był cień mój narzeczony tez widział wiec nie zwariowałam jeszcze ( po 3 minutach) dzisiaj rano zrobiłam test z nadzieje ze wyjdzie mocniejszy bo z porannego moczu a tu pipa dalej cien tez wylazł po około 5-6 minutach kiedy najlepiej powtórzyć a i cały czas mnie brzuch boli taki jak na okres ale lżejszy
 

Załączniki

  • 902F4B0C-46FC-4659-8EC9-F456182D30C6.jpeg
    902F4B0C-46FC-4659-8EC9-F456182D30C6.jpeg
    501,8 KB · Wyświetleń: 109
Niestety tu nic nie ma, a test jest negatywny całą mocą swą.
Jak chcesz się upewnić idź na bete
Cześć dziewczyny wyszedł mi cień na teście jestem 2 dni po terminie dodam ze owulacje miałam koło 21-22 dc 20dc (test owulacyjny pozytywny) wczoraj wieczorem zrobiłam test tez był cień mój narzeczony tez widział wiec nie zwariowałam jeszcze ( po 3 minutach) dzisiaj rano zrobiłam test z nadzieje ze wyjdzie mocniejszy bo z porannego moczu a tu pipa dalej cien tez wylazł po około 5-6 minutach kiedy najlepiej powtórzyć a i cały czas mnie brzuch boli taki jak na okres ale lżejszy
 
reklama
Do góry