reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@Kropka.88 mam nadzieję, że @ nie przyszła ☺️

Ja dziś powtórzyłam test. Wydaje mi się że taka sama kreska jak wczoraj. Wciąż ciężko jest mi w to uwierzyć.
Dziewczyny, betę wystarczy zrobić raz, czy konieczne jest sprawdzenie przyrostu? Jeśli przyrost to koniecznie po 48h? Zastanawiam się czy mogę zrobić badanie np. jutro jeśli złapię termin w Luxmedzie i w poniedziałek.

Miłego dnia wszystkim 😙
 
reklama
Hej, macie parcie na pęcherz przed @? Nie wiem czy się nabawiłam jakiegoś zapalenia czy to normalne bo z całego wspaniałego bogatego spektrum objawów PMS ten jest dla mnie nowością 😅😅
Też tak mam.
@Kropka.88 mam nadzieję, że @ nie przyszła ☺️

Ja dziś powtórzyłam test. Wydaje mi się że taka sama kreska jak wczoraj. Wciąż ciężko jest mi w to uwierzyć.
Dziewczyny, betę wystarczy zrobić raz, czy konieczne jest sprawdzenie przyrostu? Jeśli przyrost to koniecznie po 48h? Zastanawiam się czy mogę zrobić badanie np. jutro jeśli złapię termin w Luxmedzie i w poniedziałek.

Miłego dnia wszystkim 😙
Betę zrób z przyrostem najlepiej odstęp 48h
 
Dzień dobry dziewczyny, miłego dnia dla Was [emoji169] Macie długi weekend czy tylko dzisiaj wolne? Ja tylko dzisiaj, więc zamierzam wykorzystać go w 110% [emoji16] rowery, spacery, kino i pyszne jedzonko [emoji169]
Ja też tylko dziś mam wolne, i też zamierzam dobrze to wykorzystać [emoji16] już samo to, że mogłam się wyspać jest cudowne. Baw się dobrze [emoji846]
 
Dzień dobry dziewczyny, miłego dnia dla Was 💛 Macie długi weekend czy tylko dzisiaj wolne? Ja tylko dzisiaj, więc zamierzam wykorzystać go w 110% 😁 rowery, spacery, kino i pyszne jedzonko 💛
U mnie długi weekend. I cholernie tego potrzebowałam. Właśnie pyknęłam 32 km na rowerze. Pogoda cudowna. Miłego dnia Dziewczyny! 😊
 
Oby nie przyszła przez kilka/naście miesięcy [emoji16] trzymam kciuki za jutrzejsze pl kreski [emoji123][emoji1696]


@Kropka.88 mam nadzieję, że @ nie przyszła ☺️

Ja dziś powtórzyłam test. Wydaje mi się że taka sama kreska jak wczoraj. Wciąż ciężko jest mi w to uwierzyć.
Dziewczyny, betę wystarczy zrobić raz, czy konieczne jest sprawdzenie przyrostu? Jeśli przyrost to koniecznie po 48h? Zastanawiam się czy mogę zrobić badanie np. jutro jeśli złapię termin w Luxmedzie i w poniedziałek.

Miłego dnia wszystkim 😙

@Colorful92
Witam Was Dziewczyny ❤️ Co za wsparcie 😍❤️ Dziekuje Wam 😘🥰
Dzis rano znowu obudzil mnie bol jak na @ i dalej nic tylko ten sluz 🙄 zwariuje 🤣 test robilam ale negatywny 😏 teraz bol znowu minal 🤦🏻‍♀️🤣 wszystkie objawy czegokolwiek tez minęły, cyrki jakies, pozostaje mi chyba czekac na @.
Dzień dobry dziewczyny, miłego dnia dla Was 💛 Macie długi weekend czy tylko dzisiaj wolne? Ja tylko dzisiaj, więc zamierzam wykorzystać go w 110% 😁 rowery, spacery, kino i pyszne jedzonko 💛
U mnie dlugi weekend , pogoda piekna, normalnie lato wiec pewnie caly weekend spędzę na tarasie, na spacerach i pewnie jakis wypad nad morze 🙂
Milego dnia dziewczyny 🌷❤️
 
reklama
Do góry