reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest ze szczepieniem na covid a staraniami? Ktoras pytala lekarza? Mialam pierwsza dawke miesiac temu i z mezem mozemy sie zaszczepic w ten piatek druga dawka. Ale mialam jutro isc w 5dc do nowgo gina i byc moze stymulacje i wtedy tez mialam pytac o to szczepenie, ale chyab pojde dopiero w pon (10dc), bo dzis jeszcze krwawie. Nie wiem czy w piatek sie zaczepic czy lepiej nie, no i co z mezem?
ja już to tu pisałam - ja się wolałam zaszczepić teraz. Ustawiłam sobie pierwszą dawkę przed owulacją aby mieć pewność, że nie jestem w ciąży - po pierwszej dawce stwierdziłam że jak zajdę to będę się wtedy martwić i zastanawiać co zrobić z drugą dawką w razie gdyby wyszła ciąża, ale akurat owulacja wyszła w majówkę i byliśmy ze znajomymi więc nie dało się nic tam zadziałać 😹 więc drugą dawkę normalnie przyjęłam (też datę ustawiłam sobie tak aby być przed owulacją). a jak idziesz do lekarza to po prostu z nim pogadaj i zapytaj co poleca :)
 
Ja dzis 16dzien po zastrzyku Ovitrelle i 13dpo. Bol podbrzusza od kilku dni delikatny, czuje sie jakbym byla w trakcie @ a jeszcze nie ma. Planowo powinna przyjsc jutro. Poczułam ze cos „poleciało” bylam pewna ze to @ poszlam do toalety i okazalo sie ze to sporo śluzu , wyglada jak płodny 😳 juz nie wiem o co chodzi 🤣🤦🏻‍♀️
Nie chcę Cię nakręcać, ale ja tak miałam w 1. ciąży, też jakieś 2 tyg po owulacji. Akurat wracaliśmy z wakacji. Już czekałam na @ i na wszelki wypadek założyłam na drogę podpaskę. I nagle coś poleciało. Myślę sobie, o, na bank @. A tu nic. Jakaś woda, tak to poczułam, bo ten śluz czy cokolwiek to było, było dość płynne i jak się potem okazało, przezroczyste. Do dziś nie wiem, co to było, ale dziecko z tej przygody mam;) Nigdy później nie miałam czegoś takiego.
 
Na pewno kochana!
Lepiej doradź jak to zrobiłaś, że odpuściłaś. Ja niby taka na luzie fifarafa co będzie to będzie a jak jest po owu to odliczam.... [emoji23]
przestałam patrzeć w kalendarz i kochałam się kiedy miałam ochotę
Chociaż wiedziałam zectermin mam na dzisiaj i rano zrobiłam
Od tygodnia mnie piersi bolą i dziwne ale miałam cały czas jakieś głupie sny i nie mogłam spać w nocy
 
Miałam bardzo podobnie i też nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło :) aktualnie 20tc :D
Nie chcę Cię nakręcać, ale ja tak miałam w 1. ciąży, też jakieś 2 tyg po owulacji. Akurat wracaliśmy z wakacji. Już czekałam na @ i na wszelki wypadek założyłam na drogę podpaskę. I nagle coś poleciało. Myślę sobie, o, na bank @. A tu nic. Jakaś woda, tak to poczułam, bo ten śluz czy cokolwiek to było, było dość płynne i jak się potem okazało, przezroczyste. Do dziś nie wiem, co to było, ale dziecko z tej przygody mam;) Nigdy później nie miałam czegoś takiego.
 
Nie chcę Cię nakręcać, ale ja tak miałam w 1. ciąży, też jakieś 2 tyg po owulacji. Akurat wracaliśmy z wakacji. Już czekałam na @ i na wszelki wypadek założyłam na drogę podpaskę. I nagle coś poleciało. Myślę sobie, o, na bank @. A tu nic. Jakaś woda, tak to poczułam, bo ten śluz czy cokolwiek to było, było dość płynne i jak się potem okazało, przezroczyste. Do dziś nie wiem, co to było, ale dziecko z tej przygody mam;) Nigdy później nie miałam czegoś takiego.
Kurde ja tak samo co idę do toalety co mówię ocho, zaczyna się, na bank zaczęłam plamić a to jednak psikus i sam śluz 🤣🤣🤣
 
reklama
Dziewczęta ile mm miały wasze jajeczka jak pękły? Wczoraj 17 mm ,jutro monitoring czy pękło.nie wiem czy nie za szybko bo idąc tropem że będzie rósł 2 mm dziennie, będzie miał 21mm. W internecie pisze że do 26mm pęka,powyzej przeważnie robi się torbiel. A jak to u Was w praktyce wygląda?😁
 
Do góry