reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jeżeli dzisiaj się nie pojawi to jutro rano robię. A co do LH, jeżeli typowo nie widać to wina hormonów, złych testów? Ciemna jestem [emoji85]
A robiłaś badania jakiekolwiek? Może to być wina i hormonów i krótkiego piku LH i mogłaś go po prostu nie wyłapać albo po prostu testy owulacyjne się u ciebie nie sprawdzają. Byłaś u ginekologa na monitoringu?
 
reklama
Pewnie tak, miało być podejście totalnie chłodne, a wyszło jak zwykle i ciekawość mnie trochę jednak zżera [emoji6] 31 powinna przyjść @. Może nie stricte testuje w ten dzień, ale poczekam jak się opóźni i wtedy po prostu sprawdzę. Już mnie tak plecy rypią, że ledwo z łóżka dziś wstałam. Wyjątkowo paskudny cykl pod tym względem [emoji51]
Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła przez następny rok [emoji16] ja dziś 24dc więc jeszcze chwila, ale pranie testować nie będę bo coś czuję, że [emoji205]przyjdzie planowo
 
Hej, hej [emoji112] ja i mój koktajl życzymy miłego i udanego dnia [emoji1635] za długo zaległam dzisiaj w łóżku i na śniadanie wpadło drugie śniadanie [emoji85] dieta u mnie to takie 2/5 [emoji28] staram się chociaż dwa posiłki przemycić typowo z rozpiski a reszta to co się nawinie [emoji2356] w dalszym ciągu największy problem mam z motywacją do przygotowania tego wszystkiego [emoji2955]
Wygląda zacnie [emoji847][emoji12]
 
Witam,

Prosiłabym o pomoc z testami owulacyjnymi. Od kwietnia zaczęłam starać się o dziecko. 27 kwietnia miałam @ jeden dzień. Od 12 maja robię testy owulacyjne, ale co parę dni mam grubszą kreskę... cykl mam regularny. Dzisiaj pierwszy dzień spóźnienia. Zobacz załącznik 1276655
Skoro okres się spóźnia to zrób po prostu test ciążowy. Były przypadki, że pozytywne testy owu blisko @ wskazywały ciążę. A najlepiej idź na betę jeśli oczywiście masz taką możliwość.
 
Hej dziewczyny!! Wczoraj obylo się bez zastrzyku i szpitala uff, ale do 19 byłam nie do życia, jak puściło pojechałam do apteki, nowy asortyment lękowy zakupiony na kolejny cykl, a ja znow chudsza o 300 zl [emoji12][emoji85] Od dziś zaczynam tydzień postojowego w pracy to sobie odpocznę [emoji18][emoji18]
Miłego weekendu dla was!! [emoji255][emoji8]
Zazdroszczę tygodnia wolnego. Jw wczoraj wyszłam wcześniej z pracy i odreagowałam na rybach więc liczę na to, że jak już @ przyjdzie to czerwiec będzie mój i ze spokojną głową będę mogła dalej się starać w czerwcu [emoji123][emoji3526]
 
U ginekologa byłam w marcu. Mówił, że wszystko wygląda ok i po prostu starać się. Jak nie uda się przez pół roku to przebadać męża. Zero wyników. Co warto zrobić?
A robiłaś badania jakiekolwiek? Może to być wina i hormonów i krótkiego piku LH i mogłaś go po prostu nie wyłapać albo po prostu testy owulacyjne się u ciebie nie sprawdzają. Byłaś u ginekologa na monitoringu?
 
Tak zle przechodzisz @ czy o co chodzi?
to wszystko takie drogie 🙄😩
Niestety tak, mam straszne bóle brzucha, wymioty, biegunka, no dzień wycięty z życia i niestety tak jest co miesiąc. Endometrioza wykluczona, policystyczne jajniki tez, lekarz myślałam, że to przez polip, ale polipa wycięliśmy miesiac temu to moja druga mieisaczka po zabiegu i nadal bóle są. Ja w dodatku jestem uczulana na leki z ibuprofenami i nic oprócz paracetamol i nospy brać nie mogę, wiec jest podwójna męczarnia, ratuje mnie tylko zastrzyk w pupę 🤷‍♀️ Jak jadę na IP to mnie już kojarzą i tylko na wejściu pytają czy zastrzyk 😄😄😄
 
reklama
Pewnie tak, miało być podejście totalnie chłodne, a wyszło jak zwykle i ciekawość mnie trochę jednak zżera 😉 31 powinna przyjść @. Może nie stricte testuje w ten dzień, ale poczekam jak się opóźni i wtedy po prostu sprawdzę. Już mnie tak plecy rypią, że ledwo z łóżka dziś wstałam. Wyjątkowo paskudny cykl pod tym względem 😬
Też tak miałam na początku i później przy ponownych staraniach. Miało być na chłodno a wyszło intensywnie. Przy pierwszym cyklu starań po zabiegu też miałam takie sny i że wyszedł pozytyw i faktycznie pozytyw był, ale chyba biochemiczna. Teraz tak ciut ciut mi głowa troszkę odpuściła, na szczęście :) Działamy dalej.
Witam,

Prosiłabym o pomoc z testami owulacyjnymi. Od kwietnia zaczęłam starać się o dziecko. 27 kwietnia miałam @ jeden dzień. Od 12 maja robię testy owulacyjne, ale co parę dni mam grubszą kreskę... cykl mam regularny. Dzisiaj pierwszy dzień spóźnienia.
Moim zdaniem to testów owu lepsza jest apka, robisz zdjęcie odrazu po zrobieniu testu i masz je zapisane, nie blakną tak jak te z zeszytu. Poza tym tj dziewczyny pisały, testy mogą Ci akurat nie wychodzić pozytywne, albo krótki peak, albo po prostu Tobie nie wychodzą, zdarza się. Ja akurat polecam z domowego lab, z rossmanna, z tego co widzę tu na forum są bardziej czułe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry