reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Całe życie robię w alabie, a jak próbka była źle pobrana (wina akurat ginekologa) to za drugie badanie nie płaciłam[emoji2272]
Chciałam w ALAB bo mam tam najbliżej i w sumie najtaniej bo ppruwnywalam z innymi labo. Do szpitala mam 60 km. Ale przekonałaś mnie i muszę się rozejrzeć za innym punktem pobrać.
 
reklama
Kochane potrzebuje porady, chyba złapałam jakąś infekcje pochwy. Zauważyłam delikatny świąd od dwóch dni, a dziś pojawił się serek na samej górze warg sromowych 😌 polecicie coś aptecznego bez recepty, żebym mogła sobie jutro kupić i podleczyć przez weekend?
Jak czuję że coś mnie łapie to używam Zenella med. Drogo jak na Wit C, ale u mnie zawsze się sprawdza 🙂 Wystarczy najczęściej ze 3 aplikacje, zakwasza środowisko i to najważniejsze. A jeśli z zewnątrz świąd to faktycznie maść clotrimazolum
 
Kochane potrzebuje porady, chyba złapałam jakąś infekcje pochwy. Zauważyłam delikatny świąd od dwóch dni, a dziś pojawił się serek na samej górze warg sromowych 😌 polecicie coś aptecznego bez recepty, żebym mogła sobie jutro kupić i podleczyć przez weekend?
Mnie zawsze ratowała maść Clotrimazolum.

Eh, czekam już na testowanie i niech cykl leci od początku, objawy typowe jak na okres, jeszcze pewnie głowa mi nie pomaga, w związku z tym, że to początek naszych starań i człowiek oczekuje nie wiadomo czego... Od tygodnia co noc mam jakieś głupie sny, które pamiętam. Nie wiem kiedy ostatnio pamiętałam jakiekolwiek sny.. No ale dziś to już przegięcie, bo śniło mi się, że siedziałam i sikałam na testy i wychodziły pozytywne... 🙄

Dobrego dnia wszystkim! 😊
 
Mnie zawsze ratowała maść Clotrimazolum.

Eh, czekam już na testowanie i niech cykl leci od początku, objawy typowe jak na okres, jeszcze pewnie głowa mi nie pomaga, w związku z tym, że to początek naszych starań i człowiek oczekuje nie wiadomo czego... Od tygodnia co noc mam jakieś głupie sny, które pamiętam. Nie wiem kiedy ostatnio pamiętałam jakiekolwiek sny.. No ale dziś to już przegięcie, bo śniło mi się, że siedziałam i sikałam na testy i wychodziły pozytywne... [emoji849]

Dobrego dnia wszystkim! [emoji4]
Za dużo myślisz dlatego takie sny [emoji16] A kiedy testujesz?
 
Za dużo myślisz dlatego takie sny [emoji16] A kiedy testujesz?
Pewnie tak, miało być podejście totalnie chłodne, a wyszło jak zwykle i ciekawość mnie trochę jednak zżera 😉 31 powinna przyjść @. Może nie stricte testuje w ten dzień, ale poczekam jak się opóźni i wtedy po prostu sprawdzę. Już mnie tak plecy rypią, że ledwo z łóżka dziś wstałam. Wyjątkowo paskudny cykl pod tym względem 😬
 
Pewnie tak, miało być podejście totalnie chłodne, a wyszło jak zwykle i ciekawość mnie trochę jednak zżera 😉 31 powinna przyjść @. Może nie stricte testuje w ten dzień, ale poczekam jak się opóźni i wtedy po prostu sprawdzę. Już mnie tak plecy rypią, że ledwo z łóżka dziś wstałam. Wyjątkowo paskudny cykl pod tym względem 😬
Też dziś mam 27dc o czekam na okres i jestem mega rozdrażniona i piersi bola, jakby wszytsko nakręcone bardziej niż zwykle. Nawet ryczalam bez powodu, chyba mi się hormony rozchwiany. No nic czekam a po, do lekarza.
 
Całe życie robię w alabie, a jak próbka była źle pobrana (wina akurat ginekologa) to za drugie badanie nie płaciłam[emoji2272]
Ja tez do czasu leczenia niepłodności robilam w alab podstawowe wyniki ale jak gin mi zalecił gdzie indziej to robie gdzie indziej ;)
Edit: ja placilam drugi raz za to samo badanie bo robilam je juz w innym miejscu ;) podejrzewam ze jakbym poszla jeszcze raz w to samo miejsce to tez nie musialabym placic.
 
Hej kobietki
W piątek (14dc) byłam na monitoringu lekarz powiedział że jest dużo pęcherzyków ale nie ma dominującego, 13dc dzień wcześniej miałam okropny bol jajników przez cały dzień później już spokój, czy możliwe że lekarz mógł nie zauważyć że owulacja już była?
 
Kumam natomiast osobiste preferencje ginekologa to jeszcze nie powód do generalizowania.
Ostatecznie pewnie połowa Polski korzysta z alabu i wszyscy są źle zbadani?
Ja tez do czasu leczenia niepłodności robilam w alab podstawowe wyniki ale jak gin mi zalecił gdzie indziej to robie gdzie indziej ;)
 
reklama
Kumam natomiast osobiste preferencje ginekologa to jeszcze nie powód do generalizowania.
Ostatecznie pewnie połowa Polski korzysta z alabu i wszyscy są źle zbadani?
Nic takiego nie powiedzialam ze sa zle badani ani ze kazdy wyniki zrobiony przez nich jest zly. Mowilam tylko jak to wyglada na moim przykładzie, zapytala sie wiec powiedzialam swoje zdanie :)
Kazdy decyduje za siebie, mi ginekolog polecił robic wyniki gdzie indziej wiec sie go posłuchałam. To jest lekarz wiec mysle ze wie co mowi ;)
Tym bardziej ze nie byly to jakies podstawowe wyniki typu morfologia ob mocz.
 
Do góry