reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Niestety tak, mam straszne bóle brzucha, wymioty, biegunka, no dzień wycięty z życia i niestety tak jest co miesiąc. Endometrioza wykluczona, policystyczne jajniki tez, lekarz myślałam, że to przez polip, ale polipa wycięliśmy miesiac temu to moja druga mieisaczka po zabiegu i nadal bóle są. Ja w dodatku jestem uczulana na leki z ibuprofenami i nic oprócz paracetamol i nospy brać nie mogę, wiec jest podwójna męczarnia, ratuje mnie tylko zastrzyk w pupę 🤷‍♀️ Jak jadę na IP to mnie już kojarzą i tylko na wejściu pytają czy zastrzyk 😄😄😄
Polecam nospe max w maksymalnych dawkach i nast razem jak będziesz u lekarza poproś o receptę na nimesil 👍 Jest to lek drugiego rzutu, ale polecany w bolesnym miesiączkowaniu, skuteczny przetestowałam w moich najgorszych dniach, albo ewentualnie solpadeine bez recepty, ale działa słabiej 🙂
 
reklama
U ginekologa byłam w marcu. Mówił, że wszystko wygląda ok i po prostu starać się. Jak nie uda się przez pół roku to przebadać męża. Zero wyników. Co warto zrobić?
Tu masz listę badań, nie wiem ile macie lat, czy to pierwsze starania, jaki macie tryb życia czy macie jakieś problemy zdrowotne itd więc ciężko coś doradzić z marszu ale badania z 1 etapu będą wskazane
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-04-08-20-14-07-618_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-08-20-14-07-618_com.android.chrome.jpg
    172,1 KB · Wyświetleń: 67
Tu masz listę badań, nie wiem ile macie lat, czy to pierwsze starania, jaki macie tryb życia czy macie jakieś problemy zdrowotne itd więc ciężko coś doradzić z marszu ale badania z 1 etapu będą wskazane
Oczywiście nie mówię, że od razu musisz je zrobić jeśli to wasze początki 😊 ale tak jak pisałam wyżej, nic o sobie/was nie napisałaś więc ciężko coś doradzić
 
Niestety tak, mam straszne bóle brzucha, wymioty, biegunka, no dzień wycięty z życia i niestety tak jest co miesiąc. Endometrioza wykluczona, policystyczne jajniki tez, lekarz myślałam, że to przez polip, ale polipa wycięliśmy miesiac temu to moja druga mieisaczka po zabiegu i nadal bóle są. Ja w dodatku jestem uczulana na leki z ibuprofenami i nic oprócz paracetamol i nospy brać nie mogę, wiec jest podwójna męczarnia, ratuje mnie tylko zastrzyk w pupę 🤷‍♀️ Jak jadę na IP to mnie już kojarzą i tylko na wejściu pytają czy zastrzyk 😄😄😄
Matko 😳😱 taka męczarnia co miesiac. Wspolczuje! Ciekawe jaki tego powod. Czy taka po prostu Twoja natura czy jest jakas przyczyna tego
 
Też tak miałam na początku i później przy ponownych staraniach. Miało być na chłodno a wyszło intensywnie. Przy pierwszym cyklu starań po zabiegu też miałam takie sny i że wyszedł pozytyw i faktycznie pozytyw był, ale chyba biochemiczna. Teraz tak ciut ciut mi głowa troszkę odpuściła, na szczęście :) Działamy dalej.

O kurcze, aż mnie korciło przez chwilę żeby zrobić test, ale poczekam. Z resztą, intuicja i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to będzie wyjątkowo paskudna @ 😛 ja jakby nie myślę o tym codziennie i cały czas, bardziej jak coś dziwnego poczuje, a to mnie w coś w podbrzuszu zakłuje, a to ból pleców mi czasami promieniuje i mam wrażenie jakby brzuch mnie bolał, to cycki kłują i tak śmieje się do siebie w duchu co jeszcze ta moja głowa wymyśli 😉 ale generalnie póki co luz, co ma być to będzie. Ja z resztą jestem na początku starań, bardzo późno poczułam, że chciałabym być mamą.
Trzymam za Ciebie kciuki!

Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła przez następny rok [emoji16] ja dziś 24dc więc jeszcze chwila, ale pranie testować nie będę bo coś czuję, że [emoji205]przyjdzie planowo
Ja również trzymam kciuki, może będzie akurat psikus i się nie pojawi! 😉
 
Dziewczynki pomocy 🙂 dopiero zaczęłam przygodę z testami wiec jestem kompletnie zielona 🤦‍♀️ dzis 15 dc , cykle przez ostanie kilka miesięcy po ok 38-39 dni. Aplikacja owulacje pokazuje dopiero za 10 dni a zrobilam wczoraj i dzis test i wydaje mi sie ze owu za chwile powinna nastapic , doradzcie 🙏
 

Załączniki

  • 20210529_133332.jpg
    20210529_133332.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 95
Dziewczynki pomocy 🙂 dopiero zaczęłam przygodę z testami wiec jestem kompletnie zielona 🤦‍♀️ dzis 15 dc , cykle przez ostanie kilka miesięcy po ok 38-39 dni. Aplikacja owulacje pokazuje dopiero za 10 dni a zrobilam wczoraj i dzis test i wydaje mi sie ze owu za chwile powinna nastapic , doradzcie 🙏
Ten po lewej taki prawie pozytyw :) można rozpocząć starania, jutro powinien być pozytywny
 
Ja 26 lat, mąż 30. Uważam że tryb życia prowadzimy zdrowy. Miesiac temu mieliśmy ślub i możliwe że ostatnia miesiączka po dniu zanikła bo meega stres. Czy możliwe że zeszły stres odczuwalny jest nadal w organizmie? Test jednak zrobiłam, jedna kreska :(
Oczywiście nie mówię, że od razu musisz je zrobić jeśli to wasze początki [emoji4] ale tak jak pisałam wyżej, nic o sobie/was nie napisałaś więc ciężko coś doradzić
 
reklama
Ale tu ciszaaaa i spokój dzisiaj 😁 widać że weekend 😊 my jedziemy z małżem do znajomych za Częstochowę więc szykuje się miły wieczór 😊 zostajemy na noc bo będzie dzisiaj drineczkowanie 😁
Czasem trzeba się odchamić 🤪 ja dzisiaj planuje jakieś maseczki na twarz i może jakis film i przytulanki 😁 tak więc wieczór na "spokojnie" 😄 dobrej zabawy 😘
 
Do góry