reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ale tu ciszaaaa i spokój dzisiaj 😁 widać że weekend 😊 my jedziemy z małżem do znajomych za Częstochowę więc szykuje się miły wieczór 😊 zostajemy na noc bo będzie dzisiaj drineczkowanie 😁

Czasem trzeba się odchamić 🤪 ja dzisiaj planuje jakieś maseczki na twarz i może jakis film i przytulanki 😁 tak więc wieczór na "spokojnie" 😄 dobrej zabawy 😘
W koncu weekend trzeba troszke wyluzować i oczyścić glowe ;) milego weekendu dziewczyny ❤️
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
wczoraj 22 dc (monitoring) endo 8,5, pęcherzyk 17,9, w środę kolejne.
Zobaczymy czy coś z tego będzie ale sam fakt, że coś urosło cieszy (mam pcos)
Piszę to Wam, bo ponad pół roku bralam dupaston bez monitoringu od 16 dc i obecny lekarz mi wczoraj powiedział, że działało to na mnie jak antykoncepcja - blokowało owu. Także najważniejsze to trafić w dobre ręce.

pozdrawiam Was!
Obecny lekarz dał ci tabletki na pecherzyki czy same urosly? Ja też u poprzedniego lekarza bralam duphaston od 16 do 25dc bez monitoringu i tez mialam jak sie terwz okazało u obecnego lekarza antykoncepcję. Ważne to trafić w końcu w dobre ręce
 
O kurcze, aż mnie korciło przez chwilę żeby zrobić test, ale poczekam. Z resztą, intuicja i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to będzie wyjątkowo paskudna @ 😛 ja jakby nie myślę o tym codziennie i cały czas, bardziej jak coś dziwnego poczuje, a to mnie w coś w podbrzuszu zakłuje, a to ból pleców mi czasami promieniuje i mam wrażenie jakby brzuch mnie bolał, to cycki kłują i tak śmieje się do siebie w duchu co jeszcze ta moja głowa wymyśli 😉 ale generalnie póki co luz, co ma być to będzie. Ja z resztą jestem na początku starań, bardzo późno poczułam, że chciałabym być mamą.
Trzymam za Ciebie kciuki!


Ja również trzymam kciuki, może będzie akurat psikus i się nie pojawi! 😉
To ja w miarę na luzie przy pierwszych staraniach, po zabiegu miałam schizę, ale już przeszła :D Ja też późno, dopiero po przekroczeniu 30, a teraz zbliża się już 31...cóż zrobić, wcześniej miałam total zablokowaną głowę i byłam anty-dzieci 😂
Dziewczynki pomocy 🙂 dopiero zaczęłam przygodę z testami wiec jestem kompletnie zielona 🤦‍♀️ dzis 15 dc , cykle przez ostanie kilka miesięcy po ok 38-39 dni. Aplikacja owulacje pokazuje dopiero za 10 dni a zrobilam wczoraj i dzis test i wydaje mi sie ze owu za chwile powinna nastapic , doradzcie 🙏
Jeszcze trzeba poczekać na pozytyw, ja bym zaczęła testować 2x dziennie, coby nie przegapić :)
 
Obecny lekarz dał ci tabletki na pecherzyki czy same urosly? Ja też u poprzedniego lekarza bralam duphaston od 16 do 25dc bez monitoringu i tez mialam jak sie terwz okazało u obecnego lekarza antykoncepcję. Ważne to trafić w końcu w dobre ręce
Same urosły. Tylko pozniej. W 23 dc owu.
Teraz mialam monitoring i duphaston dopiero po owu przez 10 dni.
 
Cześć w niedzielę! Dziewczyny, które biorą acard - mam do Was pytanie ❤️ Czy Wy tez macie takie okropne siniaki, jak tylko o coś lekko się „pykniecie” 🙉 moja łydka wyglada jak po jakiejś kolizji i zastanawiam się czy nie powinnam brać mniej tego acardu. Biorę codziennie od 4 mc z uwagi na trombofilie - zalecony przy staraniach. może by spróbować co drugi dzień? 🙊
 
Cześć w niedzielę! Dziewczyny, które biorą acard - mam do Was pytanie ❤️ Czy Wy tez macie takie okropne siniaki, jak tylko o coś lekko się „pykniecie” 🙉 moja łydka wyglada jak po jakiejś kolizji i zastanawiam się czy nie powinnam brać mniej tego acardu. Biorę codziennie od 4 mc z uwagi na trombofilie - zalecony przy staraniach. może by spróbować co drugi dzień? 🙊
Hej ☺️Ja biore acard 150 codziennie i nie mam problemow z siniakami ale przy pobieraniu krwi to masakra jakas, nie mozna zatamować ukłucia 😬🤦🏻‍♀️ Ostatnio pielęgniarka, fotel i wszystko dookola bylo w mojej krwi bo jak wbiła igle to az wystrzeliło 🙄🤦🏻‍♀️Tak samo przy skaleczeniach teraz, leci bardzo i ciezko zatmowac . Bardzo mi sie rozrzedzila ale ginek kazal brac .
 
reklama
Hejka, ja też u znajomych w wawie na weekend i wczoraj się zaczął okres i zamiast się bawić dobrze, to ja z trzy godziny byłam nieprzytomna, nie to że brzuch tak bolal, tylko zaspana i taka mało imprezowa byłam😉
 
Do góry