reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja rozumiem, natomiast wydźwięk był taki, że alab robi źle wyniki, źle przechowuje materiał i ogólnie tylko podstawy można tam badać.
Ja mam na przykład pełną diagnostykę po poronieniach robioną właśnie w alabie i ja na szczęście mam swój rozum i wiem, że nikt mi tam badań nie zepsuł. Natomiast są dziewczyny, które po przeczytaniu takiego postu będą panikować, że mają na przykład słabego ginekologa bo pozwalał się badać w alabie albo, że muszą wszystko badać od nowa bo mają od nich wyniki
Nic takiego nie powiedzialam ze sa zle badani ani ze kazdy wyniki zrobiony przez nich jest zly. Mowilam tylko jak to wyglada na moim przykładzie, zapytala sie wiec powiedzialam swoje zdanie :)
Kazdy decyduje za siebie, mi ginekolog polecił robic wyniki gdzie indziej wiec sie go posłuchałam. To jest lekarz wiec mysle ze wie co mowi ;)
Tym bardziej ze nie byly to jakies podstawowe wyniki typu morfologia ob mocz.
 
reklama
Ja rozumiem, natomiast wydźwięk był taki, że alab robi źle wyniki, źle przechowuje materiał i ogólnie tylko podstawy można tam badać.
Ja mam na przykład pełną diagnostykę po poronieniach robioną właśnie w alabie i ja na szczęście mam swój rozum i wiem, że nikt mi tam badań nie zepsuł. Natomiast są dziewczyny, które po przeczytaniu takiego postu będą panikować, że mają na przykład słabego ginekologa bo pozwalał się badać w alabie albo, że muszą wszystko badać od nowa bo mają od nich wyniki
Nie przesadzaj , powiedzialam jak to wygladalo na moim przykładzie. Kazda dzieczyna ma swoj rozum i swojego lekarza.
nie raz tu w wypowiedziach spotkałyśmy sie z odmiennymi zdaniami lekarzy na ten sam temat/problem/wynik. I nikt Tu nie podwarza opinii lekarzy
 
Też dziś mam 27dc o czekam na okres i jestem mega rozdrażniona i piersi bola, jakby wszytsko nakręcone bardziej niż zwykle. Nawet ryczalam bez powodu, chyba mi się hormony rozchwiany. No nic czekam a po, do lekarza.
U mnie też dzisiaj 27 dzień cyklu, okres wypada na wtorek ale u mnie jak na razie właśnie zero objawów zbliżającego się okresu, może jeszcze się pojawią
 
Hej, hej 👋 ja i mój koktajl życzymy miłego i udanego dnia 🥂 za długo zaległam dzisiaj w łóżku i na śniadanie wpadło drugie śniadanie 🙈 dieta u mnie to takie 2/5 😅 staram się chociaż dwa posiłki przemycić typowo z rozpiski a reszta to co się nawinie 🤦‍♀️ w dalszym ciągu największy problem mam z motywacją do przygotowania tego wszystkiego 🤨
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-29-10-47-54-407_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-29-10-47-54-407_com.miui.gallery.jpg
    130,5 KB · Wyświetleń: 65
Witam,

Prosiłabym o pomoc z testami owulacyjnymi. Od kwietnia zaczęłam starać się o dziecko. 27 kwietnia miałam @ jeden dzień. Od 12 maja robię testy owulacyjne, ale co parę dni mam grubszą kreskę... cykl mam regularny. Dzisiaj pierwszy dzień spóźnienia.
20210529_110303.jpeg
 
Witam,

Prosiłabym o pomoc z testami owulacyjnymi. Od kwietnia zaczęłam starać się o dziecko. 27 kwietnia miałam @ jeden dzień. Od 12 maja robię testy owulacyjne, ale co parę dni mam grubszą kreskę... cykl mam regularny. Dzisiaj pierwszy dzień spóźnienia. Zobacz załącznik 1276655
Po tych testach nie widzę żebyś wyłapała pik LH ale skoro okres spóźnia Ci się jeden dzień to nie lepiej zrobić test ciążowy?
 
Hej dziewczyny!! Wczoraj obylo się bez zastrzyku i szpitala uff, ale do 19 byłam nie do życia, jak puściło pojechałam do apteki, nowy asortyment lękowy zakupiony na kolejny cykl, a ja znow chudsza o 300 zl 😜🙈 Od dziś zaczynam tydzień postojowego w pracy to sobie odpocznę 😌😌
Miłego weekendu dla was!! 🌷😘
 
Cześć dziewczyny,
Odebralam zamowienie z apteki i zaczynamy suplementacje pełną gębą (ja juz cos tam wczesniej brałam ale teraz dolaczyl mój luby)
Jadę dziś z moim małżem na dlugie spacery po lasach. Jak mam troche wolnego czasu to glowa nie pomaga i chodze smutaśna z nosem przy ziemi
Życzę wszystkim testujacym sie w najbliższym czasie pozytywnego wyniku!
Liczę że i na mnie czas przyjdzie.
Miłego weekendu
Buziaczki
 
reklama
Hej dziewczyny!! Wczoraj obylo się bez zastrzyku i szpitala uff, ale do 19 byłam nie do życia, jak puściło pojechałam do apteki, nowy asortyment lękowy zakupiony na kolejny cykl, a ja znow chudsza o 300 zl 😜🙈 Od dziś zaczynam tydzień postojowego w pracy to sobie odpocznę 😌😌
Miłego weekendu dla was!! 🌷😘
Tak zle przechodzisz @ czy o co chodzi?
to wszystko takie drogie 🙄😩
 
Do góry