reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyn powiedzcie Czy można zrobić tyle badań za jednym razem? Chce je zrobić w 3dc. Ile potrzeba krwi do tego? Powiem szczerze że mam dość gesta krew i przy pobraniu pielęgniarki musiały się natrudzić żeby kropla poleciała. Czy w waszych miastach też jest tak drogo? Hormony męskie w pakiecie to DHEAS, Testosteron, Estradiol.

Na spokojnie ja robiłam te badania i więcej za jednym razem, ale pewnie około 3 do 5 fiolek krwi będzie. Ja mam ten sam problem, że często krew mi nie chce lecieć i jeszcze dodatkowo panikuje i mdleje[emoji28], ale zawsze dają jakoś radę[emoji16] i jeżeli masz taką możliwość to polecam sprawdzić jeszcze te pakiety w diagnostyce, bo często wychodzi taniej
 
reklama
Kochane potrzebuje porady, chyba złapałam jakąś infekcje pochwy. Zauważyłam delikatny świąd od dwóch dni, a dziś pojawił się serek na samej górze warg sromowych 😌 polecicie coś aptecznego bez recepty, żebym mogła sobie jutro kupić i podleczyć przez weekend?
 
Nie wiem co, pierwsza to było puste jajo, lyzeczkowanje i hist pat nic nie wykazał druga to prawdopodobnie biochemiczna , chociaż beta już była wysoka bo doszła do 800, ale w macicy nie było nic widać bo za mała beta. A ale jednocześnie zachorowałam w tym czasie na covid, myślałam że to przeziębienie i w tym czasie zrobiłam test i dwie kreski. I powiedziano mi że to może być przyczyną.
Także ehhh ciężko jest. Kurde naprawdę teraz wszyscy dookoła mają problemy z ciążami. No nie wiem czy znam jakichś znajomych którzy mieli bezproblemowo. Moja bliska koleżanka też poroniła dwa razy, jedno w drugim trymestrze już. A teraz od miesiąca cieszy się malutka córeczka. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda, bo już mam różne myśl
Uda sie na pewno! 🙏🏼✊🏼
ja tez czasami trace nadzieje, ale bezpłodna nie jestem , jakies tam delikatne problemy sa ale wierze ze w koncu uda sie mam wszystkim ❤️
 
Dziewczyn powiedzcie Czy można zrobić tyle badań za jednym razem? Chce je zrobić w 3dc. Ile potrzeba krwi do tego? Powiem szczerze że mam dość gesta krew i przy pobraniu pielęgniarki musiały się natrudzić żeby kropla poleciała. Czy w waszych miastach też jest tak drogo? Hormony męskie w pakiecie to DHEAS, Testosteron, Estradiol.
Chcesz badania robic w Alab? Polecam zapytac w szpitalu , czesto wychodza taniej ;)
Moj ginekolog odradził mi robienie wyników w alab, powiedzial ze u nich wyniki czesto sa niemiarodajne, zakłamane i nie zawsze prawidłowo przetrzymują material do badania co wlansie zle wpływa na wyniki. Kazal robic w laboratorium w szpitalu :)
Kilka razy zdarzyło mi sie ze wyniki byl taki : pobrany material nie nadaje sie do badania. Cos w tym stylu. I musialam isc do szpitala na ponowne wyniki i placic jeszcze raz za te same badania 🙄
 
Kochane potrzebuje porady, chyba złapałam jakąś infekcje pochwy. Zauważyłam delikatny świąd od dwóch dni, a dziś pojawił się serek na samej górze warg sromowych [emoji18] polecicie coś aptecznego bez recepty, żebym mogła sobie jutro kupić i podleczyć przez weekend?
Cloctrimazolum maść zawsze mam. Jak tylko czuję, że coś zaczyna się dziać to od razu smaruję. Na większą infekcję to cloctrimazolum globulki dopochwowe [emoji4]
 
reklama
Chcesz badania robic w Alab? Polecam zapytac w szpitalu , czesto wychodza taniej ;)
Moj ginekolog odradził mi robienie wyników w alab, powiedzial ze u nich wyniki czesto sa niemiarodajne, zakłamane i nie zawsze prawidłowo przetrzymują material do badania co wlansie zle wpływa na wyniki. Kazal robic w laboratorium w szpitalu :)
Kilka razy zdarzyło mi sie ze wyniki byl taki : pobrany material nie nadaje sie do badania. Cos w tym stylu. I musialam isc do szpitala na ponowne wyniki i placic jeszcze raz za te same badania 🙄
Chciałam w ALAB bo mam tam najbliżej i w sumie najtaniej bo ppruwnywalam z innymi labo. Do szpitala mam 60 km. Ale przekonałaś mnie i muszę się rozejrzeć za innym punktem pobrać.
 
Do góry