reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mama pfizerem a mąż moderna :) ja jutro tez mam modernę ale wychodzę z założenia ze my kobiety jednak jesteśmy trochę silniejsze i może akurat nic mi nie będzie :) u nas akurat mąż to większa drama queen w domu [emoji28] jestem starsza od niego o 2,5 roku wiec tak się zawsze śmiejemy [emoji23]
Ja miałam 22.05 moderne razem z mężem i nic nam nie było. Mnie bolała ręką tylko ale promieniowała aż do nadgarstka i tak cały dzień, w niedzielę już tylko okolice szczepionki i tyle [emoji846] męża nie bolało nic, dopóki nie powiedziałam że mnie ręką boli, to i jego później zaczęła boleć [emoji1787] i oczywiście moja wina, bo zaczęła go boleć dopiero jak ja powiedziałam [emoji1787][emoji1787]
Hej dziewczyny. W końcu nastał 26 i zatestowałam.Jak myślicie czy zdałam ten test?[emoji51] jestem 15dpo
Myślę że zdalas [emoji4] gratulacje i to w takim dniu [emoji4]
 
reklama
Jezu dziewczyny... Czy Wy też tu coś widzicie czy mi już to zmęczenie w pracy przeszło na moje oczy.
IMG_20210526_062831.jpeg
 
Cześć :) Nie zaglądałam tu ostatnio,żeby się nie nakręcać, ale dziś niestety przyszedł okres. Głupia już sobie w głowie wyobrażałam, że dziś w dzień matki zrobię test i wyjdzie pozytywny... Ale nie załamuje się, to dopiero początki starań, widocznie potrzebujemy więcej czasu :)
 
reklama
Tak to jest lek na pęknięcie pęcherzyka.
mi ginek przy wypisywaniu recepty na puregon i ovitrell powiedzial ze sa to leki refundowane ale radziłby mi wykupic je 100% ceny , bo w Polsce refundacja na leczenie niepłodności dotyczy tylko 3 cykli i wolałby ta mozliwosc zostawic na ewentualne in vitro.
Popieram koleżankę co do pierwszego zdania 😜
A co do tej refundacji to jestem zaskoczona, dobrze wiedzieć, że są refundowane tylko na 3 cykle
 
Do góry