reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja wczoraj pytałam się położnej co tam oni w swoim otoczeniu mówią o szczepieniu a staraniach/wczesnej ciąży. To mówi, że teraz mają wysyp kobiet, które zaszczepily się nie wiedząc, że są w ciąży i ciąże szczęśliwie sie rozwijają. Oni w akurat tej przychodni zalecają cały czas szczepienia ale tymi na mRNA pfizer i moderna.
Ja mam druga dawke 24.06 i okolo tydzien poltora pozniej wypadnie owu pewnie (mam nadzieje
 
reklama
Hej dziewczyny ! Brałam od 1dc kapsułki oleju z wiesiołka i wiecie co nie wystąpił u mnie wgl śluz płodny ? Czy jego stosowanie może tez powodować przeciwne skutki ? Dziś jest mój 18 dc i zero śluzu a okres za 11 dni .. Czy to oznacza ze cykl już jest skreślony bo owulacji nie było ?
Ja go brałam pierwszy cykl 3x2 kapsułki, śluzu płodnego w ogóle nie miałam, a owulacja i śluz szyjowy potwierdzony na monitoringu
 
Uwielbiam takie wiadomości wiadomości z rana, dziewczyny gratulacje [emoji256][emoji7] piękny dzień na pozytywny test.

Dzień dobry wszystkim, ja dziś mam wolne. Kocham takie luźne poranki gdzie sobie później wstaję, jem śniadanie i myślę, jakby tu spędzić kolejne godziny [emoji2]
 
Cześć :) Nie zaglądałam tu ostatnio,żeby się nie nakręcać, ale dziś niestety przyszedł okres. Głupia już sobie w głowie wyobrażałam, że dziś w dzień matki zrobię test i wyjdzie pozytywny... Ale nie załamuje się, to dopiero początki starań, widocznie potrzebujemy więcej czasu :)
Nowy cykl to nowe szanse, dobrze że się nie załamujesz, działamy dalej [emoji110]
 
Dziewczyny,
W wolnych chwilach przegladam starsze wpisy na forum, zeby w razie co nie zadawac tych samych pytan czy poznac historie z diagnoza podobna do mojej. Mimo to przepraszam jesli to zrobie, ale kilkukrotnie natknelam sie tak reasumujac na opinie ze test plytkowy gorszy niz strumieniowy. Czy mozecie mi powiedzieć czy tak rzeczywiście jest albo gdzies moze na forum jest jakis ranking testow bardziej godnych zaufania? Bo ja przyznam do tej pory zawsze stosowalam plytkowy. A teraz robie zapas na kolejne cykle staran i chcialam zamowic w necie.
Chodzi głównie o testy płytkowe Pink - one bardzo często pokazują kreskę fabryczną, która może zmylić.
 
Screenshot_20210526_094520.jpg

Mój dziś czuję, że momentami może być trudny, a jak u Was?
 
Zobacz załącznik 1275532
Mój dziś czuję, że momentami może być trudny, a jak u Was?
Dla mnie jest, bo ten dzień miał być moim dniem...
Z tej okazji kupiłam sobie dziś bukiet kwiatów rano. Jeden dla mojej mamy, jeden dla mnie. Z intencją, że następny bukiet na Dzień Matki dostanę będąc już również mamą 🤰🤱
Generalnie w tym miesiącu jestem totalnie rozchwiana emocjonalnie, mam takie humory jak na PMS tyle że trwa to od poprzedniej miesiączki 🤯 Może metoformina mi zaczęła tak wpływac na hormony, może ch.jowa pogoda, może fakt że tyle się staramy, a może to ta pełnia księżyca haha nie wiem 🙄😜
 
reklama
Zobacz załącznik 1275532
Mój dziś czuję, że momentami może być trudny, a jak u Was?
Jejku myślałam, że to tylko ja tak odczuwam, też mi ciężko tym bardziej, że koleżanki na fb wstawiają zdjęcia swoich dzieciaczków z kwiatkami, ale wierzę, że w końcu i my będziemy obchodzić to święto!!!
 
Do góry