reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Byłam tutaj od początku wątku. Mam nadzieję, że też czasami byłam pomocna. Życzę wszystkim naszym staraczkom upragnionych dwóch kresek 🤞😍
Byłaś bardzo pomocna serio! Spokojnej i nudnej ciąży! ❤️❤️❤️❤️❤️ Leć na betę i DJa nam znać ❤️ takie wiadomości podnoszą na duchu jeśli byłaś tu od początku wątku 😍
 
Hej dziewczyny ! Brałam od 1dc kapsułki oleju z wiesiołka i wiecie co nie wystąpił u mnie wgl śluz płodny ? Czy jego stosowanie może tez powodować przeciwne skutki ? Dziś jest mój 18 dc i zero śluzu a okres za 11 dni .. Czy to oznacza ze cykl już jest skreślony bo owulacji nie było ?
 
reklama
Hej dziewczyny ! Brałam od 1dc kapsułki oleju z wiesiołka i wiecie co nie wystąpił u mnie wgl śluz płodny ? Czy jego stosowanie może tez powodować przeciwne skutki ? Dziś jest mój 18 dc i zero śluzu a okres za 11 dni .. Czy to oznacza ze cykl już jest skreślony bo owulacji nie było ?
Śluz nie zawsze świadczy o tym czy jest owulacja czy nie, czasem go nie widać. Mi olej z wiesiołka wpłynął na śluz w 3 cyklu łykania gdy brałam maksymalną dawkę
 
Do góry