reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

I innym dziewczynom również kategorycznie zabrania się odstawienia mety. Mylę się [mention]Katrinaka [/mention] ?
Mi też lekarz powiedział że jak uda się zajść w ciążę to mam odstawić metę bo już nie będzie potrzebna, a nie jest to pierwszy lepszy konował... Więc już sama nie wiem [emoji848]
 
reklama
Mi też lekarz powiedział że jak uda się zajść w ciążę to mam odstawić metę bo już nie będzie potrzebna, a nie jest to pierwszy lepszy konował... Więc już sama nie wiem [emoji848]
Jednak się nie myliłam, na dokumencie mam napisane "leczenie powinno trwać około rok lub do czasu zajścia w ciążę". Z tego co zdążyłam przeczytać w internecie są dwie szkoły i jedni lekarze każą odstawić inni wręcz przeciwnie 🤷🏻‍♀️
 
Jednak się nie myliłam, na dokumencie mam napisane "leczenie powinno trwać około rok lub do czasu zajścia w ciążę". Z tego co zdążyłam przeczytać w internecie są dwie szkoły i jedni lekarze każą odstawić inni wręcz przeciwnie [emoji2370]

Są dziewczyny po poronieniach po odstawieniu mety i szukały takiego lekarza, który ciąże na mecie poprowadzi. Nie wiem na ile faktycznie to wynik po odstawieniu, po prostu czytałam, wiec wspominam. Tez słyszałam, ze szkoły są dwie i trzeba podjąć decyzje na która się pisze [emoji6]
 
Hej dziewczyny to znowu ja i znowu boję się cieszyć ale tym razem widać bardziej jak miesiąc temu albo to moja wyobraźnia jestem jakieś 3 dni przed @ 🙈🙈
 

Załączniki

  • 20210525_133055.jpg
    20210525_133055.jpg
    301 KB · Wyświetleń: 104
Są dziewczyny po poronieniach po odstawieniu mety i szukały takiego lekarza, który ciąże na mecie poprowadzi. Nie wiem na ile faktycznie to wynik po odstawieniu, po prostu czytałam, wiec wspominam. Tez słyszałam, ze szkoły są dwie i trzeba podjąć decyzje na która się pisze [emoji6]
Kurcze ciężka sprawa, ale trzeba mieć nadzieję, że jeśli zajdę w ciążę to wszystko będzie dobrze a jak będę mieć wątpliwości to skonsultuję się z innym lekarzem 😉
 
reklama
Kurcze ciężka sprawa, ale trzeba mieć nadzieję, że jeśli zajdę w ciążę to wszystko będzie dobrze a jak będę mieć wątpliwości to skonsultuję się z innym lekarzem [emoji6]
Też mam zalecenie od endokrynologa diabetologa, ze po potwierdzonej ciąży na USG będziemy odstawiać metformine. Ja mam Glucophage 500 XR.
 
Do góry