reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny, mam wynik prolaktyny 24ng/ml, miesiąc temu taki sam (norma do 23). Mój ginekolog mówi, że nie da mi leków na zbicie bo takich wyników się nie rusza. Owulację mam. W tamtym miesiącu miałam monitoring.
Co o tym myślicie? Nie zbijala któraś takiego wyniku i zaszła w ciążę?
Spróbuj może castagnus brać. Jest to lek ziołowy, czytałam że wielu dziewczynom pomógł zbić prolaktyne i tsh.
 
reklama
Dostałam wytyczne, że jeśli będę w ciąży to metformine odstawiamy, a co do przepisywania lekarstw to ja się cieszę, ponieważ 10 miesiący się nie udawało bez a dietę trzymałam, więc jest podstawa do tego żeby zacząć stosować farmaceutyki 😊
Ooo odstawić po zajściu w ciążę? Mnie endo i gin powiedzieli, że absolutnie nie odstawiamy tylko mam brać do 12 tygodnia ciąży 😲🤔
 
@Gryfin cieszę się, że trafiłaś na lekarza, który się szczerze zainteresował Tobą i chce pomóc [emoji846] teraz juz pełna pozytywnych myśli i dobrze zaopiekowana możesz śmiało działać i czekać na II kreski [emoji110]

Ja w pracy, czekam tylko na koniec bo taki senny dzień. Dziś 11dpo i już wczoraj zaczęły się pobolewania podbrzusza jak co miesiąc [emoji849]
 
Hej dziewczyny, mam wynik prolaktyny 24ng/ml, miesiąc temu taki sam (norma do 23). Mój ginekolog mówi, że nie da mi leków na zbicie bo takich wyników się nie rusza. Owulację mam. W tamtym miesiącu miałam monitoring.
Co o tym myślicie? Nie zbijala któraś takiego wyniku i zaszła w ciążę?
Na moich wynikach norma prolaktyny pokazana jest w zakresie 3,900-17,300
Moj wyniki to 15,39
Ale przyrost po godzinie po tabletce jest bardzo wazny
 
Ooo odstawić po zajściu w ciążę? Mnie endo i gin powiedzieli, że absolutnie nie odstawiamy tylko mam brać do 12 tygodnia ciąży 😲🤔
Wiesz co może ja coś mylę, zalatana jestem i nie mam możliwości teraz sprawdzić co tam mi napisała na dokumencie 😉 obecnie szukam klocków Lego Policyjny Konwój Więzienny 😅 i oczywiście nigdzie nie ma 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Do góry