reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Trzymam mocno za was wszystkie kciuki [emoji110] Tak wiele tu różnych historii, ale cel jeden, wspólny. Wierzę, że wszystkim nam się już niedługo uda [emoji173]

Ja mam 27 lat.

Jak się kogoś oznacza pisząc odpowiedź? Korzystam z aplikacji. Wpisuje @ i pierwsze litery nicku, ale nic się nie pojawia. Muszę kopiować i wklejać? [emoji16]
 
Trzymam mocno za was wszystkie kciuki [emoji110] Tak wiele tu różnych historii, ale cel jeden, wspólny. Wierzę, że wszystkim nam się już niedługo uda [emoji173]

Ja mam 27 lat.

Jak się kogoś oznacza pisząc odpowiedź? Korzystam z aplikacji. Wpisuje @ i pierwsze litery nicku, ale nic się nie pojawia. Muszę kopiować i wklejać? [emoji16]
Musisz wpisać @ i cały nick [emoji6]
 
Wiesz co tak właściwie to nie 🙂 po prostu zaciekawiłaś mnie swoim postem. Od lat mam nadmierne owłosienie, w sumie nikomu tego nie zgłaszałam. A jak przeczytałam że może być to powiązane z io to pomyślałam, że może powinnam jednak. Zawsze myślałam, że to po prostu zbyt dużo testosteronu i tyle. Nie myślałam, że może to wynikać z jakiejś "choroby".
No właśnie niekoniecznie z testosteronu, musiałabyś zbadać hormony męskie. Ja też to mam od zawsze, od nastoletnich czasów i myślałam, że taka po prostu moja uroda 😊 napiszę tylko, że glukozę i insulinę na czczo miałam dobrą a i tak endo skierował mnie na krzywą i miała rację 😊
 
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
W lipcu kończę 29 lat, staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia. Udało się w 6 cs, ale niestety w kwietniu poroniłam, serduszko przestało bić w 9 tygodniu. W czerwcu dostaliśmy zielone światło na kolejne próby, więc już odliczam. Wyszła mi trombofilia (3 mutacje) oraz tarczyca, która uaktywniła się w ciąży, obecnie jest unormowana, więc już wiem na co zwracać uwagę podczas kolejnej ciąży.
 
reklama
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
Ja dziś zaczęłam 12 cykl starań. Mam 28 lat i już jedno dziecko poczęte bez żadnego problemu w 2 cyklu starań. U nas problem to nieco obniżone parametry nasienia.
 
Do góry