reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
My już mamy dwójkę dzieci :) teraz byśmy chcieli ostatnie :) w poprzednie ciążę zaszłam już w pierwszych cyklach , no ale tym razem muszę uzbroić się w cierpliwość co nie jest moją mocną stroną :/ Staramy się od stycznia , niestety maj jest dla nas dla nas dobrym miesiącem bo parę dni po owu dostałam plamienia które trwały 10 dni :( jutro biorę ostatnią tabletkę duphastonu i zobaczymy co będzie dalej :) Szczerze powiedziawszy gdyby nie dziewczyny tutaj to już dawno bym ogłupiała :)
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
 
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
Mam 28 lat. Staramy się od sierpnia 2020 o pierwszego dzidziusia :) raz nam się udało ale niestety w marcu poroniłam i teraz znowu działamy :) jestem w 31 dniu cyklu i pewnie jutro znowu będę testować bo nie czuje się jakoś okresowo :) normalnie tydzień przed @ umieram a teraz nic ale jeden test już zrobiłam i oczywiście był negatywny wiec zobaczymy, możliwe ze po poronieniu tez coś się poprzesuwało :)
 
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
Ja w lipcu skończę 26 lat, w 2017 roku urodziłam córkę. Do decyzji o drugim dziecku dojrzałam dopiero na początku tego roku gdy w styczniu pod koniec cyklu stwierdziliśmy, że odstawiamy zabezpieczenia. Wiec jesteśmy w 5 cyklu starań, aktualnie 20dc, owulacja była, potwierdziło to czwartkowe usg, mąż przyjmuje fertilman na poprawę i zobaczymy :)
 
W środę potwierdzony pęknięty pecherzyk. Czy dzisiaj, tj sobota moge wypic lampkę wina moze dwie u znajomych czy nie rekomendujecie ?
 
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
W tym roku skończę 33 lata. Staramy się od ponad dwóch lat, ale zliczając cykle to właśnie kończę 16 cykl starań. W międzyczasie miałam dwie ciąże biochemiczne. Dzieci brak. Ostatnio wykryłam u siebie mutacje mthfr oraz pai-1, podwyższona homocysteinę oraz czekam na wyniki ANA 2 i 3 bo w ANA1 wyszły przeciwciała. Kariotypy mamy prawidłowe. Niepowodzenia są spowodowane najprawdopodobniej pai-1. W czwartek mam wizytę u gina i być może dostanę jeszcze skierowanie do szpitala na laparo, histeroskopie i drożność. Małymi krokami do przodu 😬
 
W środę potwierdzony pęknięty pecherzyk. Czy dzisiaj, tj sobota moge wypic lampkę wina moze dwie u znajomych czy nie rekomendujecie ?
Ja ogólnie bardzo mało i rzadko piję więc nie mam takich dylematów. W każdym razie nie zaszkodzi to potencjalnej przyszłej fasolce jeśli o to chodzi.
 
reklama
Rocznik 87. Dzieci póki co brak. Starania zaczęliśmy w sierpniu tamtego roku, tuż po ślubie. Naiwnie wierząc, że to chwila i zajdziemy. No, cóż szybko nie wyszło :)
Męża często nie ma, z racji pracy, ale tych 6 cykli niepowodzeń tak mniej więcej za nami.
 
Do góry