reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny
Mam trochę nietypowe pytanie..w koncu lekarz przepisal mi clo..od 5-9 dnia, tylko mam mały problem bo nie wiem od kiedy liczyc pierwszy dzien okresu.Z góry przepraszam za szczegółowy opis.. Wczoraj mialam tylko niewielkie skrzepy przy podcieraniu i w sumie sucha wkładkę,lekko brazowa jakby ubrudzona czekoladą,dzis jest tez przy podcieraniu normalna krew.. czyli kiedy liczyc 1 dzien cyklu? Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny
Mam trochę nietypowe pytanie..w koncu lekarz przepisal mi clo..od 5-9 dnia, tylko mam mały problem bo nie wiem od kiedy liczyc pierwszy dzien okresu.Z góry przepraszam za szczegółowy opis.. Wczoraj mialam tylko niewielkie skrzepy przy podcieraniu i w sumie sucha wkładkę,lekko brazowa jakby ubrudzona czekoladą,dzis jest tez przy podcieraniu normalna krew.. czyli kiedy liczyc 1 dzien cyklu? Pozdrawiam

Ja liczę od krwi [emoji6] miałaś skrzepy bez niej?
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Tak się zastanawiam, planujecie jakiś urlop za granicą w tym roku czy raczej wybieracie Polskę czy może w ogóle nigdzie nie jedziecie? Ja mam urlop w sierpniu, ale ze względu na planowaną przeprowadzkę i zmianę pracy męża chyba nie uda Nam się w tym roku wyjechać ✈️
 
Hej dziewczyny
Mam trochę nietypowe pytanie..w koncu lekarz przepisal mi clo..od 5-9 dnia, tylko mam mały problem bo nie wiem od kiedy liczyc pierwszy dzien okresu.Z góry przepraszam za szczegółowy opis.. Wczoraj mialam tylko niewielkie skrzepy przy podcieraniu i w sumie sucha wkładkę,lekko brazowa jakby ubrudzona czekoladą,dzis jest tez przy podcieraniu normalna krew.. czyli kiedy liczyc 1 dzien cyklu? Pozdrawiam
Liczyć od pierwszego dnia krwawienia a nie plamień 😊
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Tak się zastanawiam, planujecie jakiś urlop za granicą w tym roku czy raczej wybieracie Polskę czy może w ogóle nigdzie nie jedziecie? Ja mam urlop w sierpniu, ale ze względu na planowaną przeprowadzkę i zmianę pracy męża chyba nie uda Nam się w tym roku wyjechać ✈️
My w tym roku stwierdziliśmy, że będziemy polować na last minute, może się uda.
A co do sytuacji z pracą - to mąż chciałby szukać nowej, ale stwierdził, że dopiero od sierpnia, czyli żeby w wakacje na spokojnie sobie gdzieś pojechać :)
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Tak się zastanawiam, planujecie jakiś urlop za granicą w tym roku czy raczej wybieracie Polskę czy może w ogóle nigdzie nie jedziecie? Ja mam urlop w sierpniu, ale ze względu na planowaną przeprowadzkę i zmianę pracy męża chyba nie uda Nam się w tym roku wyjechać ✈️
Miłego dnia ❤️ my planujemy urlop na czerwiec i sierpień z tym, że ja od czwartku już zaczynam nową pracę, niby ta sama główna firma ale się okaże czy będę mogła wziąć bo wiecie jak to jest 😄 liczę, że uda się pojechać gdzieś zagranicę w czerwcu i nad Bałtyk w sierpniu ❤️
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Tak się zastanawiam, planujecie jakiś urlop za granicą w tym roku czy raczej wybieracie Polskę czy może w ogóle nigdzie nie jedziecie? Ja mam urlop w sierpniu, ale ze względu na planowaną przeprowadzkę i zmianę pracy męża chyba nie uda Nam się w tym roku wyjechać ✈️
O tym samym właśnie dzisiaj myślałam 😂 mam 2 tyg urlopu w sierpniu, akurat na rocznice ślubu i chcieliśmy gdzieś lecieć :) narazie myślimy nad Teneryfa albo Fuerteventura - będziemy już raczej oboje po szczepionce wiec nie powinno być problemu.

moze akurat uda Wam się pojechać gdzieś chociaż na pare dni :)
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Tak się zastanawiam, planujecie jakiś urlop za granicą w tym roku czy raczej wybieracie Polskę czy może w ogóle nigdzie nie jedziecie? Ja mam urlop w sierpniu, ale ze względu na planowaną przeprowadzkę i zmianę pracy męża chyba nie uda Nam się w tym roku wyjechać [emoji3575]
My zarezerwowaliśmy w styczniu - na koniec kwietnia wakacje, jak się okazało że nam się udało zobaczyć [emoji3498] i miała być Fuerteventura, ale jak poroniłam to zmieniliśmy na Dominikanę i tydzień temu wróciliśmy [emoji7] było mega, naładowaliśmy baterie, nie liczyliśmy dni, żadnych testów, totalny luz i mimo że się nie udało to jesteśmy dobrej myśli że teraz jakoś pójdzie z gorki. Teraz zaczelam pierwszy cykl stymulowany lametta, dziś 13dc, ale stwierdziliśmy że co ma być to będzie... Żadnego liczenia [emoji9]
 
Do góry