reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Eh, my też w sierpniu rok starań, ale w maju nam mija rok od takiego 'co bedzie to będzie' i braku zabezpieczeń. Ja to jestem na etapie, jakby to miało mi się nigdy nie zdarzyć i jak widzę negatywny test to myślę "no i czego Ty się głupia spodziewałaś"..
Ja w czerwcu 2 lata staran. I mam Dokladnie takie odczucia jak Ty. To chyba normalne na tym etapie staran, zawsze mysle co jeszcze jest nie tak ze sie nie udaje. I z tym testem ta sama mysl
 
reklama
To ja juz zgupialam 🤣🤣 mialam skierowanie na Sono a mialam badanie z rentgenem i kontrastem 🙈😁
To jest zbyt skomplikowane 🤣 teraz wygooglowałam histeroskopie ale byłam przekonana, że powiedział histerosalpingografia 🙈 przepraszam za zamieszanie! 😑
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-13-11-53-21-338_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-13-11-53-21-338_com.android.chrome.jpg
    258,2 KB · Wyświetleń: 38
Bardzo możliwe, że po wstępnej diagnozie stwierdzili, że jednak potrzebują dokładniejszego obrazu i po prostu zmienili metodę, dla Ciebie nie ma ona większego znaczenia, a do diagnostyki owszem [emoji16]
To ja juz zgupialam [emoji1787][emoji1787] mialam skierowanie na Sono a mialam badanie z rentgenem i kontrastem [emoji85][emoji16]
 
Luzik [emoji16] kto pyta nie błądzi.
Histeroskopia to luz [emoji28] o 8:15 weszłam na salę o 9:00 już wybudzona, a o 10 byłam w drodze do domu [emoji16]
Moja ginka chciała mnie na obiad chociaż zostawić ale podziękowałam [emoji28]
Przepraszam, że Cię tak wymęczyłam [emoji1787] to ja w takim razie nie dam się ciąć znowu [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Hej a mam jeszcze pytanie: jak jest 'ksiażkowo' ze śluzem płodnym? Ile się pojawia przed owulacją? Kończy się zaraz po owulacji czy jeszcze się utrzymuje? Zdaje sobie sprawę, ze u każdej kobiety jest inaczej, ale moze jest jakiś 'odnośnik' :)
 
Swoją drogą @Alex_Mari jak to jest, że 8.05 byłaś w 3+1 tc, a 13.05 piszesz, że straciłaś ciążę w 4+5? Skoro podobno już 6.05 beta byla 26 to z czego cieszyłaś się 8.05 mając 8?[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 

Załączniki

  • Screenshot_20210513_121023.jpg
    Screenshot_20210513_121023.jpg
    313,2 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Do góry