reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Bardzo możliwe, że po wstępnej diagnozie stwierdzili, że jednak potrzebują dokładniejszego obrazu i po prostu zmienili metodę, dla Ciebie nie ma ona większego znaczenia, a do diagnostyki owszem [emoji16]
Byc moze 🤣 poszlam do szpitala ze skierowaniem lekarz mnie zawołał położył zbadał i wyszlam 🤣
 
reklama
Swoją drogą @Alex_Mari jak to jest, że 8.05 byłaś w 3+1 tc, a 13.05 piszesz, że straciłaś ciążę w 4+5? Skoro podobno już 6.05 beta byla 26 to z czego cieszyłaś się 8.05 mając 8?[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Też zwróciłam na to uwagę. Nie cierpię kłamstwa.. I nie wiem co ma na celu. A później będzie żalenie się na innych wątkach jakie to staraczki złe, wredne, zazdrosne itp.. Pamiętajmy, że na forum też należy się szacunek innym.
 
Zwłaszcza, że wiele z nas dotkniętych jest stratą i wiemy jak to wygląda. Robienie nas w balona i granie na takich emocjach żeby tylko wyjść na ofiarę to po prostu świństwo
Też zwróciłam na to uwagę. Nie cierpię kłamstwa.. I nie wiem co ma na celu. A później będzie żalenie się na innych wątkach jakie to staraczki złe, wredne, zazdrosne itp.. Pamiętajmy, że na forum też należy się szacunek innym.
 
Na szczęście nic na tym nie straciłaś, nawet lepiej dla Ciebie bo np u mnie w szpitalu na HSG czeka się dłużej niż na sono [emoji23]
U mnie szybckiutko, zadzwonilam w 1dc a badanie mialam w 9dc. Podobno to badanie sie robi 9-10dc ale nie jestem pewna na 100%
 
Tak, dokładnie [emoji16]
Chodzi o to żeby było przed owu, a to taki "bezpieczny termin" dla większości pacjentek. Chociaż np. ja mam owu najwcześniej koło 20 dc.
U mnie niby terminy na sono tak samo, ale gdyby nie to, że mnie wciska do szpitala moja ginka to na HSG trochę bym czekała bo robią tylko 2 pacjentka dziennie [emoji2296]
Dla porównania na sono robią kilkanaście dziennie
U mnie szybckiutko, zadzwonilam w 1dc a badanie mialam w 9dc. Podobno to badanie sie robi 9-10dc ale nie jestem pewna na 100%
 
Tak, dokładnie [emoji16]
Chodzi o to żeby było przed owu, a to taki "bezpieczny termin" dla większości pacjentek. Chociaż np. ja mam owu najwcześniej koło 20 dc.
U mnie niby terminy na sono tak samo, ale gdyby nie to, że mnie wciska do szpitala moja ginka to na HSG trochę bym czekała bo robią tylko 2 pacjentka dziennie [emoji2296]
Dla porównania na sono robią kilkanaście dziennie
Kilkanaście? Niezły przerób
 
reklama
Do góry