reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Eh, my też w sierpniu rok starań, ale w maju nam mija rok od takiego 'co bedzie to będzie' i braku zabezpieczeń. Ja to jestem na etapie, jakby to miało mi się nigdy nie zdarzyć i jak widzę negatywny test to myślę "no i czego Ty się głupia spodziewałaś"..
Tez tak mam, każdy test to rozczarowanie :/ ale kurcze, kiedyś musi się udać! Nie ma innej opcji. Musimy w to po prostu bardzo wierzyć i będzie dobrze :)
 
reklama
Kilkanaście? Niezły przerób
@Gryfin mam pytanie o owu. Wczoraj 17 dc pęcherzyk miał 12,2. Myślisz, że jest szansa na owu? Ostatnie cykle +35 dni. Ty zawsze miałaś owu przy dłuższych cyklach?
Lekarz kazał przyjść za tydzień, ale pójdę chyba trochę wcześniej. Biorę inofem, czuje, że pomaga na moj PCOS.
 
Hej a mam jeszcze pytanie: jak jest 'ksiażkowo' ze śluzem płodnym? Ile się pojawia przed owulacją? Kończy się zaraz po owulacji czy jeszcze się utrzymuje? Zdaje sobie sprawę, ze u każdej kobiety jest inaczej, ale moze jest jakiś 'odnośnik' :)
O, też się chętnie dowiem, jak to jest u Was :)
U mnie występuję jakoś około 5/6 dni i wtedy też wydaje mi się (choć nie miałam monitoringów) występuje owulacja (w te dni).
Natomiast jak dziewczyny mają monitoringi, to na pewno więcej potrafią powiedzieć, czy śluz ten utrzymuje się też po owulacji :)
 
O, też się chętnie dowiem, jak to jest u Was :)
U mnie występuję jakoś około 5/6 dni i wtedy też wydaje mi się (choć nie miałam monitoringów) występuje owulacja (w te dni).
Natomiast jak dziewczyny mają monitoringi, to na pewno więcej potrafią powiedzieć, czy śluz ten utrzymuje się też po owulacji :)
właśnie, właśnie, ja też mam wrażenie, ze tak z 5 dni przed, a po owulacji zaraz się kończy.
A pytam, bo planowo mam owlacje dziś, a śluz skończył się już wczoraj... i mój organizm mówi mi, ż eowulacja była we wtorek, czyli 2 dni wcześniej niż mówi aplikacja :) i tak, wiem, że aplikacja to tylko orientacyjnie :D
 
@Gryfin mam pytanie o owu. Wczoraj 17 dc pęcherzyk miał 12,2. Myślisz, że jest szansa na owu? Ostatnie cykle +35 dni. Ty zawsze miałaś owu przy dłuższych cyklach?
Lekarz kazał przyjść za tydzień, ale pójdę chyba trochę wcześniej. Biorę inofem, czuje, że pomaga na moj PCOS.
Mam pytanie właśnie o infem: jak odczuwasz poprawę ?
 
@Gryfin mam pytanie o owu. Wczoraj 17 dc pęcherzyk miał 12,2. Myślisz, że jest szansa na owu? Ostatnie cykle +35 dni. Ty zawsze miałaś owu przy dłuższych cyklach?
Lekarz kazał przyjść za tydzień, ale pójdę chyba trochę wcześniej. Biorę inofem, czuje, że pomaga na moj PCOS.
Oj to pytanie chyba nie do mnie, ja cykle mam 28 dniowe, tylko raz mi się zdarzył 37 dniowy, przy pierwszym monitoringu w 11dc miałam pęcherzyk 15mm a pękł w 18dc, a przy drugim cyklu monitorowanym cykl bezowulacyjny 🤷🏻‍♀️
 
Mam pytanie właśnie o infem: jak odczuwasz poprawę ?
Przede wszystkim krótsze cykle. Miałam +45 a teraz +35.
I jakiś pęcherzyk rośnie, później różnie to bywa ale kiedyś nic nie rosło. Na dodatek wcześniej brałam dupaston od 16 d.c. czyli jak dla mnie dużo za wcześnie i blokował mi owu. Pół roku zmarnowane :(
 
reklama
Przede wszystkim krótsze cykle. Miałam +45 a teraz +35.
I jakiś pęcherzyk rośnie, później różnie to bywa ale kiedyś nic nie rosło. Na dodatek wcześniej brałam dupaston od 16 d.c. czyli jak dla mnie dużo za wcześnie i blokował mi owu. Pół roku zmarnowane :(
Rozumiem ...a od którego dnia teraz duphaston?
 
Do góry