reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć jeśli można ☺️
Czytam Was już od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że potrzebuję wsparcia psychicznego i po prostu się wygadać...

Mam 32 lata, 19 miesięcznego synka. Marzymy z mężem o drugim dziecku. Chcieliśmy jak najmniejszą różnicę wieku (max1,5 roku) ale doszło u mnie do przełomu tarczycowego, stwierdzono Gravesa Basedowa i ze względu na złe wyniki musieliśmy odłożyć starania. Pod koniec grudnia dostałam zielone światło. W styczniu mąż miał wypadek, cudem uniknął śmierci ale psychicznie nas to lekko złamało. W lutym zaszłam w ciążę niestety początkiem marca poroniłam 😞 załamałam się. Dodatkowo jak wróciłam do pracy szef wziął mnie na rozmowę i powiedział, że on rozumie, że "poronienie to przykra sprawa ale jestem oszustką bo dał mi awans a ja w ciążę zachodzę? I naciągaczką bo kazałam ku kupić nowy komputer do pracy... "

Oprócz męża nie mam komu się wygadać,
Przyjaciółka nawet nie wie, że takie sytuacje się u mnie dzieją bo sama była w ciąży zagrożonej więc jej nie mówiłam, żeby się nie martwiła, we wtorek urodziła w 28 tygodniu ciąży i kolejne zmartwienie bo jej maleństwo walczy o życie na intensywnej terapii 😞
teraz dostałam wiadomość od "przyciółki", od której się odcięłam bo przestała się interesować co u mnie, opowiadała jedynie co u niej i nagle mi napisała " co u Ciebie, bo ja jestem w ciąży i trochę lipa bo miałam dostać awans"....
I tak mi właśnie już mija 5 cykl starań...

Ps. Dziękuję i ukłony dla tych, które wytrwały do końca mojej epopei 😁
Wiele przeszłaś w bardzo krótkim czasie , niestety życie nikogo nie oszczędza 😞 Szefem się nie przejmuj bo dla niego jesteś tylko pracownicą dzięki której ma zyski, wiem coś o tym bo u mnie w pracy nie ma lekko. Przykro mi z powodu twojej straty ale wierzę że przyjdzie czas kiedy będziesz szczęśliwa widząc dwie cudowne kreseczki . Jak to mawiają "po każdej burzy wychodzi słońce " tak więc wierzę że i u ciebie ono wyjdzie :)
 
Wiele przeszłaś w bardzo krótkim czasie , niestety życie nikogo nie oszczędza [emoji20] Szefem się nie przejmuj bo dla niego jesteś tylko pracownicą dzięki której ma zyski, wiem coś o tym bo u mnie w pracy nie ma lekko. Przykro mi z powodu twojej straty ale wierzę że przyjdzie czas kiedy będziesz szczęśliwa widząc dwie cudowne kreseczki . Jak to mawiają "po każdej burzy wychodzi słońce " tak więc wierzę że i u ciebie ono wyjdzie :)
Dziękuję kochana [emoji3590] ja wierzę, że wszystkim nam się uda [emoji4] choć wiadomo, że bywają dni, że ciężko myśleć pozytywnie
 
Dziękuję, cały czas w to nie wierzę, ale staram się nie stresować dla dobra dzidzi ❤️
Jeśli ja się doczekam 2 kresek to pewnie też nie będę mogła uwierzyć i pewnie będę patrzeć co 5 min czy nie znikły 🤣 nie stresuj się, dbaj o siebie i dzidzie i daj znać jak będziesz po wizycie u lekarza 😘 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️
 
Jeśli ja się doczekam 2 kresek to pewnie też nie będę mogła uwierzyć i pewnie będę patrzeć co 5 min czy nie znikły 🤣 nie stresuj się, dbaj o siebie i dzidzie i daj znać jak będziesz po wizycie u lekarza 😘 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️
Odezwę się napewno ❤️ dziś niemalże co 5 minut patrzyłam na ten test i zalewalam się łzami szczęścia 😍😍😍 modlę się żeby tym razem się udało 🤰🤰
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj 11dpo, zrobiłam rano test i bielusieńki, za 2h jak popatrzyłam pokazała się druga słaba jasno różowa kreska nie musiałam dawać tetsu pod światło żeby ją zobaczyć i nie wiem sama co o tym myśleć nie chce się nakręcać ale nie mam żadnych objawów i to jest dla mnie dziwne ani brzuch mnie nie boli ani nic. Za 4 dni planowo @ a ja jutro ostatni dzień na duhastonie... Chyba kupię jutro w Rossmannie test i zrobię po jutrze myślicie ze juz wtedy powinno coś pokazać jak coś będzie na rzeczy?
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj 11dpo, zrobiłam rano test i bielusieńki, za 2h jak popatrzyłam pokazała się druga słaba jasno różowa kreska nie musiałam dawać tetsu pod światło żeby ją zobaczyć i nie wiem sama co o tym myśleć nie chce się nakręcać ale nie mam żadnych objawów i to jest dla mnie dziwne ani brzuch mnie nie boli ani nic. Za 4 dni planowo @ a ja jutro ostatni dzień na duhastonie... Chyba kupię jutro w Rossmannie test i zrobię po jutrze myślicie ze juz wtedy powinno coś pokazać jak coś będzie na rzeczy?
Testy odczytujemy do 5 minut po wykonaniu. Jak chcesz to możesz robić testy nawet codziennie 🙂 jak będzie ciąża to w końcu się 2 kreski pokażą
 
reklama
Hej dziewczyny ja dzisiaj 11dpo, zrobiłam rano test i bielusieńki, za 2h jak popatrzyłam pokazała się druga słaba jasno różowa kreska nie musiałam dawać tetsu pod światło żeby ją zobaczyć i nie wiem sama co o tym myśleć nie chce się nakręcać ale nie mam żadnych objawów i to jest dla mnie dziwne ani brzuch mnie nie boli ani nic. Za 4 dni planowo @ a ja jutro ostatni dzień na duhastonie... Chyba kupię jutro w Rossmannie test i zrobię po jutrze myślicie ze juz wtedy powinno coś pokazać jak coś będzie na rzeczy?
A to nie powinnaś w dniu spodziewanej @ wykonać test i jeśli będzie negatywny to wtedy dopiero odstawić duphaston?

Na test nie patrzymy po takim długim czasie 😊 może to być i wczesna ciąża i kreska fabryczna
 
Do góry