reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny ja dzisiaj 11dpo, zrobiłam rano test i bielusieńki, za 2h jak popatrzyłam pokazała się druga słaba jasno różowa kreska nie musiałam dawać tetsu pod światło żeby ją zobaczyć i nie wiem sama co o tym myśleć nie chce się nakręcać ale nie mam żadnych objawów i to jest dla mnie dziwne ani brzuch mnie nie boli ani nic. Za 4 dni planowo @ a ja jutro ostatni dzień na duhastonie... Chyba kupię jutro w Rossmannie test i zrobię po jutrze myślicie ze juz wtedy powinno coś pokazać jak coś będzie na rzeczy?

Nie ma co patrzeć na testy po czasie, różne reakcje tam zachodzą [emoji6] jakie dostałaś zalecenia od lekarza w odniesieniu do duphastonu i ewentualnej ciąży?
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 ja dziś powtórzyłam test. I nie mam już żadnych wątpliwości🤰🤰 ❤️ pozdrawiam was wszystkie i trzymam za każdą kciuki 😍
Gratulacje!!! 😍 duzo zdrowka dla Was ❤️✊🏼
Cześć dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć jeśli można ☺️
Czytam Was już od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że potrzebuję wsparcia psychicznego i po prostu się wygadać...

Mam 32 lata, 19 miesięcznego synka. Marzymy z mężem o drugim dziecku. Chcieliśmy jak najmniejszą różnicę wieku (max1,5 roku) ale doszło u mnie do przełomu tarczycowego, stwierdzono Gravesa Basedowa i ze względu na złe wyniki musieliśmy odłożyć starania. Pod koniec grudnia dostałam zielone światło. W styczniu mąż miał wypadek, cudem uniknął śmierci ale psychicznie nas to lekko złamało. W lutym zaszłam w ciążę niestety początkiem marca poroniłam 😞 załamałam się. Dodatkowo jak wróciłam do pracy szef wziął mnie na rozmowę i powiedział, że on rozumie, że "poronienie to przykra sprawa ale jestem oszustką bo dał mi awans a ja w ciążę zachodzę? I naciągaczką bo kazałam ku kupić nowy komputer do pracy... "

Oprócz męża nie mam komu się wygadać,
Przyjaciółka nawet nie wie, że takie sytuacje się u mnie dzieją bo sama była w ciąży zagrożonej więc jej nie mówiłam, żeby się nie martwiła, we wtorek urodziła w 28 tygodniu ciąży i kolejne zmartwienie bo jej maleństwo walczy o życie na intensywnej terapii 😞
teraz dostałam wiadomość od "przyciółki", od której się odcięłam bo przestała się interesować co u mnie, opowiadała jedynie co u niej i nagle mi napisała " co u Ciebie, bo ja jestem w ciąży i trochę lipa bo miałam dostać awans"....
I tak mi właśnie już mija 5 cykl starań...

Ps. Dziękuję i ukłony dla tych, które wytrwały do końca mojej epopei 😁
Hej🙌🏼 Witamy na pokładzie. Wspoczuje, duzo przeszłaś i wszystko co zle odbija sie na nas w tym czasie ze zdwojona siła mam wrazenie🙄
Dla mnie ten okres tez jest bardzo ciezki, bardzo duzo przeszłam w bardzo krótkim czasie ale staram sie przyciągać pozytywne mysli i nie zadręczać sie jeszcze bardziej.
duzo sily i zdrowia dla Was ❤️ Trzymam kciuki Za powodzenie ✊🏼😍
 
Gratulacje!!! [emoji7] duzo zdrowka dla Was [emoji3590][emoji1364]

Hej[emoji1373] Witamy na pokładzie. Wspoczuje, duzo przeszłaś i wszystko co zle odbija sie na nas w tym czasie ze zdwojona siła mam wrazenie[emoji849]
Dla mnie ten okres tez jest bardzo ciezki, bardzo duzo przeszłam w bardzo krótkim czasie ale staram sie przyciągać pozytywne mysli i nie zadręczać sie jeszcze bardziej.
duzo sily i zdrowia dla Was [emoji3590] Trzymam kciuki Za powodzenie [emoji1364][emoji7]
Dzięki [emoji3590] też trzymam kciuki za nas wszystkie[emoji1696]
 
Ja mam pytanie z innej beczki [emoji85] co myslicie o współżyciu podczas @? Praktykujecie czy raczej nie?[emoji854]
Mój mąż nie ma nic przeciwko, a ja jakoś się krępuje [emoji849] próbowaliśmy raz i jedyne co miałam w głowie to to, czy czasem ze mnie nie leci [emoji12] ale jeśli obojgu to nie przeszkadza to czemu nie [emoji4]
 
Hej dziewczyny u mnie 28 dc jak mi się uda wyjść z pracy to pójdę na beta hcg. Miłego dnia 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210510_043455171.jpg
    IMG_20210510_043455171.jpg
    803,2 KB · Wyświetleń: 172
reklama
Do góry