reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A to nie powinnaś w dniu spodziewanej @ wykonać test i jeśli będzie negatywny to wtedy dopiero odstawić duphaston?

Na test nie patrzymy po takim długim czasie 😊 może to być i wczesna ciąża i kreska fabryczna
Właśnie ostatnio dała mi duphaston na cykl 30 dniowy bo takie zazwyczaj mam a teraz kazała zażywać do 28dc... Jedno opakowanie tylko mi przepisała.
 
Nie ma co patrzeć na testy po czasie, różne reakcje tam zachodzą [emoji6] jakie dostałaś zalecenia od lekarza w odniesieniu do duphastonu i ewentualnej ciąży?
Przepisała mi jedno opakowanie duphatson kazała wziąść całe 2x1 oststanio mi przepisała 2 opakowania kazała zażywać do 30dc a teraz jedno opakowanie starczy tylko do 28dc, przy ewentualnej ciąży mam brac dalej ale jak mam brac dalej skoro nie mam co zażywać bo się skończyło...
 
Przepisała mi jedno opakowanie duphatson kazała wziąść całe 2x1 oststanio mi przepisała 2 opakowania kazała zażywać do 30dc a teraz jedno opakowanie starczy tylko do 28dc, przy ewentualnej ciąży mam brac dalej ale jak mam brac dalej skoro nie mam co zażywać bo się skończyło...

Nie mówiła Ci kiedy zrobić test i co zrobić jeśli będzie pozytywny? Może wystawi Ci recepte na telefon? Ja akurat mam zapas luteiny, ale zalecenie mam takie, żeby brać od ok. 3dpo (biorę od 2dpo) przez minimum 12 dni i dopiero w ostatni dzień sprawdzić czy jest ciąża. Jeśli jest to zmiana dawkowania i umówić się na wizytę, jeśli nie ma to odstawić.
 
Dziewczyny, a tak z innej beczki, co zrobić żeby nie dostawać powiadomień na maila o odpowiedzi w wątku? 😑 niby w ustawieniach mam wszystko wyłączone a codziennie dostaje po 50 maili, ze jest nowa odp w obserwowanym wątku 🤯😰 halp
 
Dziewczyny, zastanawiałyście się kiedyś nad pomocą psychologa??
Czuję, że coraz bardziej myślę, nakręcam się i nie umiem się cieszyć z codziennego dnia, coraz gorszy mam nastrój, nawet mamy w mieszkaniu trzeci pokój niezagospodarowany, a ja wchodząc tam mam w głowie jak urządzić ten kącik pod kątem maluszka... Miewacie tak? Czy ja już serio wariuje? 🙈🙈🙈
 
Cześć dziewczyny,
Mam wykryte 2 torbiele- 2 cm i 3 cm, wykryte 2 msc temu, dostałam skierowanie do szpitala na laparo. Bardzo się tym zestresowałam ze względu na to, że się staramy. Miesiączka spóźnia się 5 dni, wczoraj zrobiłam test (po południu, nie wytrzymałam do dzisiejszego poranka) ale wyszedł negatywny. I teraz nie wiem co robić... kupować drugi próbować robić rano? Czy raczej 5 dni po planowanej miesiączce test powinien coś już wykryć?
 
reklama
Dziewczyny, zastanawiałyście się kiedyś nad pomocą psychologa??
Czuję, że coraz bardziej myślę, nakręcam się i nie umiem się cieszyć z codziennego dnia, coraz gorszy mam nastrój, nawet mamy w mieszkaniu trzeci pokój niezagospodarowany, a ja wchodząc tam mam w głowie jak urządzić ten kącik pod kątem maluszka... Miewacie tak? Czy ja już serio wariuje? [emoji85][emoji85][emoji85]

Ja nie miewam, wiec nad taka pomocą się nie zastanawiałam, ale jeśli starania tak bardzo wpływają na Twoje życie i samopoczucie to myśle, ze prośba o pomoc jak sobie radzić z tymi emocjami jest dobrym pomysłem.
 
Do góry