reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny 💛 Chciałam tylko powiedzieć, że od czasu do czasu Was podczytuję, ale nie mam teraz głowy ani czasu do forum 😔 jutro idę na badanie krwi oraz monitoring sprawdzić czy cykl faktycznie był bezowulacyjny, w poniedziałek do endo na kontrolę z usg a we wtorek idziemy do kliniki leczenia niepłodności na pierwszą wizytę, trzymajcie za Nas kciuki!
Myślałam dziś o tobie! Trzymam kciuki cholernie mocno ❤️ pisz tu czasami do nas jak się czujesz ❤️
 
reklama
Brałaś? Czyli teraz zmieniłaś na inne czy już nie musisz brać 🤔 właśnie też się nad tym zastanawiam, chyba po prostu zacznę zażywać te witaminy w formie metylowanej, a Pregnę Start odstawię.
Brałam msc. W sumie pregna start brałam pół roku przed zajściem w ciążę a potem 3 msc jeszcze w ciąży a mój poziom kwasu był ok, więc myślę że akurat dobrze przyswajam to. Teraz biorę femibion 0 tam też są 2 rodzaje kwasu, w przyszłym msc zbadam poziom
 
Cześć dziewczyny 💛 Chciałam tylko powiedzieć, że od czasu do czasu Was podczytuję, ale nie mam teraz głowy ani czasu do forum 😔 jutro idę na badanie krwi oraz monitoring sprawdzić czy cykl faktycznie był bezowulacyjny, w poniedziałek do endo na kontrolę z usg a we wtorek idziemy do kliniki leczenia niepłodności na pierwszą wizytę, trzymajcie za Nas kciuki!

Trzymam mocno kciuki. 👍👍👍😀
 
Jestem po pierwszym monitoringu, jeden pęcherzyk, cieszę się bardzo, bo do tychczas nic tam się nie udało "wychodowac" , 10 dc- pęcherzyk 13 mm, endo 8 mm, w poniedziałek drugie USG i zobaczymy czy coś się tam zadzieje, tak się cieszę że w końcu coś się tam ruszyło na prawdę 😜😊✊
 
Hej dziewczyny. Musze Wam sie wygadać 🙈 zanudzę Was 🤣🤦🏻‍♀️ Owulacje mialam 21 kwietnia -potwierdzona badaniem usg(4 dni wczesniej niz według kalendarzyka). Okres w takim razie tez powinnam dostac wczesniej czyli wczoraj lub dzis. Poki co nie dostalam, w dzien bolał mnie brzuch bylam pewna ze to @ , ale nie. Mialam delikatne plamienie taki kolor jasny jakby kawa z mlekiem. Bol ustał okresu nie ma, za to zaczal bolec krzyz. Myslicie, ze powinnam testować czy czekac do weekendu?
dodam ze planowo okres powinien byc 9 maja ale z racji przesuniętej owulacji o 4 dni okres tez sie chyba przesuwa? Co myslicie ? :) 🙈
 
Jestem po pierwszym monitoringu, jeden pęcherzyk, cieszę się bardzo, bo do tychczas nic tam się nie udało "wychodowac" , 10 dc- pęcherzyk 13 mm, endo 8 mm, w poniedziałek drugie USG i zobaczymy czy coś się tam zadzieje, tak się cieszę że w końcu coś się tam ruszyło na prawdę 😜😊✊
Super ✊🏼✊🏼 Oby sie udalo! Bierzesz jakies leki przy monitorowaniu? Ja zaczynam monitorowanie od następnego cyklu jak w tym sie nie uda 😉
 
Super ✊🏼✊🏼 Oby sie udalo! Bierzesz jakies leki przy monitorowaniu? Ja zaczynam monitorowanie od następnego cyklu jak w tym sie nie uda 😉
Clo, estrofem i duphaston, to mój pierwszy cykl na stymulacji, jeśli teraz pęcherzyk nie pęknie, za miesiąc dodatkowo jakiś lek na pęknięcie. Pan doktor mowil, ze wszystko jest na dobrej drodze, uspokoił mnie 😌😌😊😊
 
Hej dziewczyny. Musze Wam sie wygadać 🙈 zanudzę Was 🤣🤦🏻‍♀️ Owulacje mialam 21 kwietnia -potwierdzona badaniem usg(4 dni wczesniej niz według kalendarzyka). Okres w takim razie tez powinnam dostac wczesniej czyli wczoraj lub dzis. Poki co nie dostalam, w dzien bolał mnie brzuch bylam pewna ze to @ , ale nie. Mialam delikatne plamienie taki kolor jasny jakby kawa z mlekiem. Bol ustał okresu nie ma, za to zaczal bolec krzyz. Myslicie, ze powinnam testować czy czekac do weekendu?
dodam ze planowo okres powinien byc 9 maja ale z racji przesuniętej owulacji o 4 dni okres tez sie chyba przesuwa? Co myslicie ? :) 🙈
A masz stałą fazę lutealną? Jak owu się przesunęła to okres w sumie też powinien 😊
 
reklama
Do góry