reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jestem po pierwszym monitoringu, jeden pęcherzyk, cieszę się bardzo, bo do tychczas nic tam się nie udało "wychodowac" , 10 dc- pęcherzyk 13 mm, endo 8 mm, w poniedziałek drugie USG i zobaczymy czy coś się tam zadzieje, tak się cieszę że w końcu coś się tam ruszyło na prawdę 😜😊✊
Sonka 123 Jak długie masz cykle?
 
Hej dziewczyny. Musze Wam sie wygadać 🙈 zanudzę Was 🤣🤦🏻‍♀️ Owulacje mialam 21 kwietnia -potwierdzona badaniem usg(4 dni wczesniej niz według kalendarzyka). Okres w takim razie tez powinnam dostac wczesniej czyli wczoraj lub dzis. Poki co nie dostalam, w dzien bolał mnie brzuch bylam pewna ze to @ , ale nie. Mialam delikatne plamienie taki kolor jasny jakby kawa z mlekiem. Bol ustał okresu nie ma, za to zaczal bolec krzyz. Myslicie, ze powinnam testować czy czekac do weekendu?
dodam ze planowo okres powinien byc 9 maja ale z racji przesuniętej owulacji o 4 dni okres tez sie chyba przesuwa? Co myslicie ? :) 🙈
Ja też bym testowała dzisiaj rano :)

Jeśli się zdecydujesz, to od razu daj znać, choć ja mam nadzieję, że będzie dodatni wynik ;)
 
Cześć dziewczyny.
Przedostatni mój cykl trwał 46 dni. Kolejny (m.in po Inofenie) 36. dni. W obecnym mam się zapisać na na monitoring, w którym dniu zacząć? 12? 15 ?
 
Dzięki kochana! Właśnie w 19 dc mam kolejną wizytę więc zobaczymy co spryciarz powie. Jak powie ze nie ma szans to drugi i ostatni raz tam będę [emoji854] A jak tam u Ciebie?

Ja tylko przypomnę ze mi kiedyś gin powiedział koło 16dc ze dupa i nic nie będzie a owu była w 23dc i zgodnie z jej przesunięciem o tydzień przesunął się tez okres [emoji849] napewno pięknie urosną i pękną [emoji3590]

A u mnie @ się kończy i kolejny cykl rusza [emoji849] zdążę chyba w maju zatestowac, zależy kiedy owu będzie [emoji16]
 
reklama
Do góry