reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam jakieś -2dc (za 2 dni @) wiec testowanie jest hen hen daleko [emoji87][emoji23]
Zbijam piątke, niby w poniedziałek termin @ ale plamienie mi ustało 🤔 nie wiem co to będzie 🤣 ale nie testuję na razie i trzymam się 🤣 myślałam, że dużo gorzej będzie ale wytrzymałam juz tyle to i 2 dni wytrzymam 🤣

Edit: kurcze teraz przeczytałam twój wpis 🤦‍♀️ przykro mi
 
reklama
Hej hej 😉👋🏻
Czy jest tutaj ktoś w 26dc (11dpo) i czeka jeszcze z testowaniem hcg?
Mam miesiączkę planowo 4 maja...wciąż czekam, choć jeden test już zrobiłam wczoraj (trochę za szybko pewnie) i wyszedł negatywny 🙈. Choć może to nie mój miesiąc po prostu 🤔. Czuję objawy typowo przedmiesiączkowe, ale kto wie 🤷🏼‍♀️.
Hej, ja też czekam, 03.05 albo 04.05 powinna przyjść @. W tym cyklu nie mam żadnych objawów PMS, a zazwyczaj dosyć mocno bolały mnie piersi. Oby się udało 😃 Dodatkowo mój Mąż ma 03.05 urodziny i zamierzam rano zatestować. Może uda się sprawić mu piękny prezent 😊 Trzymam kciuki także za Ciebie i inne Dziewczyny 🧡
 
Zbijam piątke, niby w poniedziałek termin @ ale plamienie mi ustało [emoji848] nie wiem co to będzie [emoji1787] ale nie testuję na razie i trzymam się [emoji1787] myślałam, że dużo gorzej będzie ale wytrzymałam juz tyle to i 2 dni wytrzymam [emoji1787]

Edit: kurcze teraz przeczytałam twój wpis [emoji2356] przykro mi

W No spoko, nie pierwszy i pewnie nie ostatni nieudany cykl [emoji6] jeszcze się nie załamuje
 
Hej, ja też czekam, 03.05 albo 04.05 powinna przyjść @. W tym cyklu nie mam żadnych objawów PMS, a zazwyczaj dosyć mocno bolały mnie piersi. Oby się udało 😃 Dodatkowo mój Mąż ma 03.05 urodziny i zamierzam rano zatestować. Może uda się sprawić mu piękny prezent 😊 Trzymam kciuki także za Ciebie i inne Dziewczyny 🧡
Kciuki są :-)
 
Hej, dołączam do grona staraczek :D
Zaczęliśmy od obecnego cyklu, ale akurat pech chciał, że w tym miesiącu cykl się rozjechał prawdopodobnie po podróży i miesiączka jak na razie nie przychodzi (od około pół roku mam co 28-29 dni). Teraz 33 dc, testy negatywne, podbrzusze od dwóch dni boli, piersi urosły jak przed każdą miesiączką, więc spodziewam się, że pewnie zaraz nadejdzie. A od przyszłego cyklu próbujemy ponownie :)
 
Mnie to tylko trochę denerwuje, że ja zawsze muszę myśleć za lekarzy... Ona mi kazała skontrolować TSH dopiero w po 3 miesiącach, a ja sama z siebie poszłam wcześniej i wychodzi na to, że dobrze zrobiłam.

Ja niestety też mam tego pecha, że muszę myśleć za lekarzy. 5 tygodni po zmianie dawki spokojnie możesz zbadać poziom hormonów i już będziesz wiedzieć jak jest. 3 mc jest wyssane z palca tylko dlatego, że im się nie chce albo wolno trybia. Lepiej działać. 😀

Nimoni kciuki za owocne starania . 👍
 
reklama
Do góry