reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

My już mamy syna, mąż ma 2 z poprzedniego małżeństwa, ale u nas może być problem że względu na wiek męża
My też mamy już córkę, ja się przebadałam i wszystko ok, u nas mąż miał słabą koncentrację ale wtedy się udało i planuje jak w tym miesiącu nie wyjdzie, czyli 4 cykl bezowocny to zamówić mu jakieś witaminy typu fertilman czy coś. I zobaczymy, szkoda, że przy tych witaminach trzeba czekać minimum jakieś 70 dni na efekt.
 
reklama
My już mamy syna, mąż ma 2 z poprzedniego małżeństwa, ale u nas może być problem że względu na wiek męża
Ja właśnie się zastanawiam, czy nie zrobić mężowi badań. Jak teraz nam nie wyjdzie (a mam przeczucie, że nic z tego😔), to chyba się obok tego zakręcę. Mamy co prawda synka i to małego ( ma roczek), ale lekarka powiedziała, że to nie ma znaczenia i że wszystko mogło się przez te dwa lata od zapłodnienia zmienić 🙄
 
U mnie jakoś tak ciężko. Testuję jakoś po majówce, ale dzisiaj mnie dopadło silne przeczucie graniczące z pewnością, że nic z tego. Jestem prawie pewna. A owulacja z dwóch jajeczek była 😔

Zaczynam się bardzo martwić. Z synkiem wyszło w sumie od razu. Bez stymulacji, tylko na metforminie. Teraz coś nie idzie. Może się jeszcze bardziej popsułam?😔
Moza wiedzieć w którym cyklu po wprowadzeniu Metforminy?
 
Ja właśnie się zastanawiam, czy nie zrobić mężowi badań. Jak teraz nam nie wyjdzie (a mam przeczucie, że nic z tego😔), to chyba się obok tego zakręcę. Mamy co prawda synka i to małego ( ma roczek), ale lekarka powiedziała, że to nie ma znaczenia i że wszystko mogło się przez te dwa lata od zapłodnienia zmienić 🙄
Właśnie niestety jakość nasienia nie jest wartością stałą, zależy od wielu czynników...u nas właśnie przy pierwszych staraniach udało się gdy mąż ograniczył palenie.
 
My też mamy już córkę, ja się przebadałam i wszystko ok, u nas mąż miał słabą koncentrację ale wtedy się udało i planuje jak w tym miesiącu nie wyjdzie, czyli 4 cykl bezowocny to zamówić mu jakieś witaminy typu fertilman czy coś. I zobaczymy, szkoda, że przy tych witaminach trzeba czekać minimum jakieś 70 dni na efekt.
Ja poprzednim razem kupiłam mężowi extra sperm nie wiem czy to tabletki czy poprostu szczęście, ale zaszlam w tym cyklu w którym zaczol brać A brał 2 tygodnie tylko
 
Ja tez nie mam żadnych objawów owulacji, a owulacje mam. Może masz PCOS, stad nieregularne cykle i może faktycznie owu nie ma zawsze, ale nie sadze ze nigdy nie miałaś owu [emoji16]
Nie mam na szczęście pcos, byłam diagnozowana pod tym kontem :D z progesteronem poniżej jeden owulacja nie jest możliwa. A zawsze taki wynik był. Mam nadzieję że to już czas przeszły i że teraz będzie już ok :)
 
reklama
Hej hej 😉👋🏻
Czy jest tutaj ktoś w 26dc (11dpo) i czeka jeszcze z testowaniem hcg?
Mam miesiączkę planowo 4 maja...wciąż czekam, choć jeden test już zrobiłam wczoraj (trochę za szybko pewnie) i wyszedł negatywny 🙈. Choć może to nie mój miesiąc po prostu 🤔. Czuję objawy typowo przedmiesiączkowe, ale kto wie 🤷🏼‍♀️.
 
Do góry