reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej hej 😉👋🏻
Czy jest tutaj ktoś w 26dc (11dpo) i czeka jeszcze z testowaniem hcg?
Mam miesiączkę planowo 4 maja...wciąż czekam, choć jeden test już zrobiłam wczoraj (trochę za szybko pewnie) i wyszedł negatywny 🙈. Choć może to nie mój miesiąc po prostu 🤔. Czuję objawy typowo przedmiesiączkowe, ale kto wie 🤷🏼‍♀️.
Ja jestem dzisiaj 24dc i 10dpo. Testuję po majówce, mam nawet dobrą blokadę na testowanie wcześniej, bo dostałam zastrzyk Ovitrelle i wynik i tak nie będzie miarodajny😛

Chociaż się w ogóle zastanawiam czy testować, czy nie czekać na okres po prostu. Mam przeczucie, że nic z tego. Bardzo mnie to przeczucie przygnębia 😔
 
reklama
Ja jestem dzisiaj 24dc i 10dpo. Testuję po majówce, mam nawet dobrą blokadę na testowanie wcześniej, bo dostałam zastrzyk Ovitrelle i wynik i tak nie będzie miarodajny😛

Chociaż się w ogóle zastanawiam czy testować, czy nie czekać na okres po prostu. Mam przeczucie, że nic z tego. Bardzo mnie to przeczucie przygnębia 😔
Właśnie ja też cierpliwie chcę poczekać do miesiączki i wtedy zrobić test ponownie 🙈😆. To mój 3 cykl starań i w sumie za pierwszym razem, gdy nie wyszło byłam bardzo przygnębiona. Teraz w sumie moje nastawienie jest „aaa, pewnie i tak nic z tego 🤷🏼‍♀️😂. Człowiek stara się o tym tak nie myśleć, ale cholera no..nie da się 😅.
 
Chciałam zapytać czy jest ktoś z okolic Krakowa
Mąż chce zrobić badanie nasienia, ale wogole nie wiem jak się to załatwia ile to kosztuje i wogole jestem zielona w tym temacie 😑
My robiliśmy na własną rękę w Klinice Macierzyństwa w Krakowie, koszt bodajże nie więcej niż 150 zł :) trzeba zadzwonić i się umówić na konkretny termin, bardzo miła recepcja i personel - nie czuć skrępowania.
 
Ja mam planowo okres dzisiaj. Ale na razie się nie pojawił. Pozytywny test owulacyjny 17 kwietnia (bez żadnych objawów owulacji) i od 3 dni ogromną ilość śluzu płodnego i 2 pozytywne testy owulacyjne wczoraj. Nie wiem co myśleć. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy i negatywny. Także czekam. Chyba czas rozpoczac monitoring u gina:)
 
My robiliśmy na własną rękę w Klinice Macierzyństwa w Krakowie, koszt bodajże nie więcej niż 150 zł :) trzeba zadzwonić i się umówić na konkretny termin, bardzo miła recepcja i personel - nie czuć skrępowania.
Właśnie te prywatne kliniki mają bardziej komfortowe warunki, specjalne pokoje itd. prywatność, mąż np. nie oddawał pojemniczka pani w recepcji czy coś tylko zostawiał w okienku. Jak przygotowywaliśmy się do tego badania to czytałam różne opinie i gdzieniegdzie kobiety pisały, że ich mężowie musieli "iść do łazienki i zrobić co trzeba, gdzie inni panowie załatwiali swoje sprawy fizjologiczne w kabinach obok" chociaż mam nadzieję, że i w szpitalach państwowych już się tym zajęto i dba się o prywatności i intymność :)
 
reklama
Do góry