reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja dziś dla pewności robiłam test (w razie czego muszę szybko umawiać się na wizytę po leki), wg flo dziś 14dpo i tak jak czułam- negatyw. Mimo to na horyzoncie nie widać @ 🤷🏻‍♀️ W razie czego powtarzam test za dwa dni. Ale szczerze mówiąc bardziej bym była zaskoczona pozytywem niż byłam rozczarowana negatywem ;)

Życzę Wam miłego, spokojnego weekendu 🌻
 
Ja dziś dla pewności robiłam test (w razie czego muszę szybko umawiać się na wizytę po leki), wg flo dziś 14dpo i tak jak czułam- negatyw. Mimo to na horyzoncie nie widać @ 🤷🏻‍♀️ W razie czego powtarzam test za dwa dni. Ale szczerze mówiąc bardziej bym była zaskoczona pozytywem niż byłam rozczarowana negatywem ;)

Życzę Wam miłego, spokojnego weekendu 🌻
Może za dwa wyjdzie coś innego 🤔😆
Milego weekendu również!
 
Hej dziewczyny u mnie właśnie dziś mija tydzień od owulacji z moich wyliczeń właśnie wracam z pracy i przed wyjściem puściła mi się krew z nosa nie dużo ale lekki krwotok był.. I to pierwszy raz w życiu 🤔 mam nadzieje ze to ze zmęczenia i ze nic pod tym złego się nie kryje ..
 
Hej dziewczyny, miłej majóweczki!!! 💙💙 Od 3 dni biorę CLO 2x1 tabl, czy którą z Was też tak bolała przy tym leku glowa?? 🤯🤯
 
Hej hej 😉👋🏻
Czy jest tutaj ktoś w 26dc (11dpo) i czeka jeszcze z testowaniem hcg?
Mam miesiączkę planowo 4 maja...wciąż czekam, choć jeden test już zrobiłam wczoraj (trochę za szybko pewnie) i wyszedł negatywny 🙈. Choć może to nie mój miesiąc po prostu 🤔. Czuję objawy typowo przedmiesiączkowe, ale kto wie 🤷🏼‍♀️.
Z tym testowaniem to najlepiej poczekac do planowanej @. Tez tak kiedys robilam ale tylko niepotrzebnie sie denerwowałam i stresowałam . Teraz na spokojnie , czekam do okresu. Planowo mam za tydzien, ale owulacja mi sie przesunęła 2 dni, wiec ginek zalecił wczesniej brac progesteron. I teraz nie wiem czy okres tez sie przesunie o te dwa dni czy nie 🙈😁 dzis sie dziwnie czuje, wszystko mi smierdzi i szaszłyk ktorym zajadalam sie Starsznie dzis mi okropnie nie smakował 😳😁🤣 nie wiem o co chodzi ale wydaje mi sie ze na objawy ciazy to za szybko zdecydowanie. Takze czekam jeszcze tydzien , zobaczymy co to bedzie 🙈🤣
 
Mam takie bóle jak ty jestem 2 dni po owulacji i delikatny ból lewego jajnika z którego była owulacja, w środku mnie nic nie boli ale chyba to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży ☹️
Miejmy nadzieję że to znak że coś "tam" dobrego się dzieje ;) Wiem że to za wcześnie ale może organizm pracuje jak trzeba ;)
 
Ja jestem dopiero 1dpo i pierwszy raz mnie tak ciągnie podbrzusze... Cykl stracony bo ostatnie seksy były w pon przed szpitalem, w sumie może to i dobrze bo bym się już doszukiwała objawów :D Ale dziwne to dla mnie, któraś tak miała odrazu po owu? Zdarzało mi się ale najwcześniej tak z 4-5dni po. Gdyby nie środek cyklu pomyślałabym że @ się zbliża...
 
Ostatnia edycja:
Jestem drugi dzień po owulacji i kłuje mnie lewy jajnik (ten sam kłuł mnie tuż przed owulacją) i boli mnie tam wsrodku (zakładam że macica). Dziwna sprawa. :confused: Na implantację jeszcze za wcześnie ale może coś tam się dzieje... W ogóle to niezwykly dla mnie cykl. Długo krwawilam (plamiłam aż do 8dc) miałam pierwszy raz w życiu plamienie owulacyjne dzień przed i w dniu pozytywnego testu owu no i te bóle w macicy i jajniku. Mam nadzieję że to nic złego tylko znak że mój organizm pracuje. Ach, to czekanie jest najgorsze. Powinni coś wymyśleć żeby kobieta od razu wiedziała czy jest w ciąży. Jestem pewna że gdyby to mężczyźni zachodzili w ciążę coś takiego na pewno by powstało! :-D
Hej :) ja tez mialam takie bole po owulacji w kilku cyklach i nic sie nie wydarzyło :(
 
reklama
Ja jestem dopiero 1dpo i pierwszy raz mnie tak ciągnie podbrzusze... Cykl stracony bo ostatnie seksy były w pon przed szpitalem, w sumie może to i dobrze bo bym się już doszukiwała objawów :D Ale dziwne to dla mnie, któraś tak miała odrazu po owu? Zdarzało mi się ale najwcześniej tak z 4-5dni po. Gdyby nie środek cyklu pomyślałabym że @ się zbliża...
Ja tak mam zawsze....od owulacji do @ mam bóle podbrzusza i bardzo bolą mnie jajniki. Jedynie w tych cyklach, w których udało mi się zajść w ciążę nic mnie nie bolało.
 
Do góry