reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam. Jestem po 2 ciążach biochemicznych, 1 ciąży donoszonej do 37tc, prawie całej leżącej, na duphastonie i luteinie. 1 biochemiczna przed staraniem o synka potem ta "zdrowa ciąża" i po porodzie znowu jedna biochemiczna. Zrobiłam badania i te mutacje. Jakie macie zalecenia przy nich jeśli chodzi o życie codzienne i głównie wiadomo starania i czas ciąży p

Witam. Jestem po 2 ciążach biochemicznych, 1 ciąży donoszonej do 37tc, prawie całej leżącej, na duphastonie i luteinie. 1 biochemiczna przed staraniem o synka potem ta "zdrowa ciąża" i po porodzie znowu jedna biochemiczna. Zrobiłam badania i te mutacje. Jakie macie zalecenia przy nich jeśli chodzi o życie codzienne i głównie wiadomo starania i czas ciąży?
Ile trwa krwawienie w przypadku ciąży biochemicznej? Ja wczoraj poroniłam
 
reklama
Hej. Witam wszystkie nowe dziewczyny [emoji4] życzę każdej, aby jak najszybciej stąd poszła na forum mamusiowe [emoji108]
Ja mam 1dc....cierpię fizycznie jak cholera. Dawno mnie tak nie bolało [emoji53]

Mam do was pytanko....od kilku lat boli mnie "prawy jajnik" na każdej wizycie u różnych lekarzy zawsze im to mówię, robia usg ale wszystko z jajnikiem jest ok. Ostatni lekarz podczas usg dopochwowowego "walił" mnie ta głowica po prawej stronie i bardzo bolało, powiedział, że możliwe, że w przymaciczu (wiazadlach macicy) mogę mnie ogniska endometriozy, ale na usg tego nie widać i żeby to sprawdzić trzeba otworzyć brzuch [emoji849] powiedział, że jestem młoda i nie ma sensu tego robić, więc wywnioskowalam , że to raczej w staraniach nie przeszkadza.
Mianowicie....jest jakaś inna możliwość sprawdzenia, czy ma się endometrioze ?
Chyba tylko hsg 😔 ale dziewczyny tutaj mają większe doświadczenie i może coś podpowiedzą
 
Odluz euthyrox i koniecznie się skontaktuj z endo, powinnaś zażywać na początek 25mg i spokojnie by Ci zbilo do 2,3 i tyle wystarczy do zajścia w ciaze, daj znać co ci powiedział
Dzwoniłam właśnie do mojej endokrynolog i powiedziała, że przez 3 dni teraz mam nie brać w ogóle, a później po pół tabletki. I 3 razy pytała mnie, czy na pewno nie jestem w ciąży 😅 Bo na początku ciąży TSH lubi tak mocno spaść. No a ja akurat 4 dc ;)
 
reklama
cześć dziewczyny, mam pytanie czy miała ktoras z Was pecherzyk o nieregularnym ksztalcie, jakby lekko rozlany (nie okrgągły)? wczoraj byłam na usg i gin nie wie czy to torbielka czy pecherzyk graffa :/ a ja teraz siedze i mysle :(
jak torbielka, to się wchłonie?
 
Do góry