reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mialam robiona drożność niedawno , wyniki dobre. Ciezko zbić ta prolaktyne , dlugo biore leki ale moj gin na ostatniej wizycie powiedzial ze w koncu widac efekty wyregulowania prolaktyny ☺️ I podobnie jak Twoja kolezanka, staram sie 2 lata .
Trzymam kciuki żeby w końcu się udało 🥰
 
reklama
Ja na poczatku tez robilam testy 10-11 dni po owulacji, ale po czasie odpuściłam i stwierdziłam ze zrobie dopiero wtedy jak spozni sie miesiaczka. Juz za bardzo zaczelam sie nakręcać ale to nie pomaga . Dodatkowe nerwy i stres nam nie potrzebne 😁🙈
Tak miałam to samo! :) obiecalam sobie ze test zrobię w dniu planowanej miesiaczki nie wcześniej. Raz tets mi wyszedł pozytywny 2 kreski jak się okazało był fałszywy 😑
 
Dziewczyny, ja dzisiaj robiłam TSH po 5 tygodniach brania euthyroxu 50. Wtedy wynik miałam 3,73 a dzisiaj... 0,05 😱 Muszę zadzwonić do mojej endo, ale to chyba niezbyt dobrze, że aż tak spadło?
Odluz euthyrox i koniecznie się skontaktuj z endo, powinnaś zażywać na początek 25mg i spokojnie by Ci zbilo do 2,3 i tyle wystarczy do zajścia w ciaze, daj znać co ci powiedział
 
Jeju dziewczyny, ja wam tak wparowałam w forum, nawet się nie witając 🤦‍♀️
Ten cykl to mój pierwszy cykl starań, mam 21 lat, mieszkam w woj. Świętokrzyskim. Mój lewy jajnik jest policystyczny i z niego owu nie ma, nieregularne miesiączki, za mną półtoraroczne branie anty, ale problem z miesiączkami jak był kiedyś, tak jest teraz..
Miałam cykle bezowulacyjne i chyba w tym miesiącu była pierwsza od dawna owulacja ( sądząc po testach) 🎉
 
No była fałszywa wlasnie a dziś (6dni po tej fałszywej becie-<zdjęcie) już we wtorek wyszła blada na facelle, wczoraj powtórzyłam 10mlU pink i dziś super czuły a dziś to kreski z godziny 15. Wiec dziewczyny, nie myślcie sobie, ze ja tak tylko gadam... ale dla każdej z nas jest czas, ja jeszcze nie wiem co mnie czeka wiec trzymajcie kciuki a ja będę tu zaglądać bo bardzo lubię tu być 😘

Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 😀👍
 
hej dziewczyny , to 1 cykl naszych starań i mojego mierzenia temperatur . zerknijcie bo ja już.nienwiem , ogólnie temperatury wahają się od 36,25 do 35,89 a ja totalnie nie umiem tego odczytywać.... używam microlife w pochwie
 

Załączniki

  • Screenshot_20210430-053955_OvuFriend.jpg
    Screenshot_20210430-053955_OvuFriend.jpg
    243,9 KB · Wyświetleń: 65
hej dziewczyny , to 1 cykl naszych starań i mojego mierzenia temperatur . zerknijcie bo ja już.nienwiem , ogólnie temperatury wahają się od 36,25 do 35,89 a ja totalnie nie umiem tego odczytywać.... używam microlife w pochwie

Mierzysz zgodnie z zasadami? Ogólnie w pierwszej fazie cyklu (przed owu) temperatury są na niższym poziomie, Twoim bazowym, a po owulacji wchodzą na wyższe, gdzie skok powinien wynieść minimum 0,2 stopnia i utrzymać się ileś tam dni (w zasadzie cała fazę lutealna jest na wyższych).
 
reklama
Hej. Witam wszystkie nowe dziewczyny [emoji4] życzę każdej, aby jak najszybciej stąd poszła na forum mamusiowe [emoji108]
Ja mam 1dc....cierpię fizycznie jak cholera. Dawno mnie tak nie bolało [emoji53]

Mam do was pytanko....od kilku lat boli mnie "prawy jajnik" na każdej wizycie u różnych lekarzy zawsze im to mówię, robia usg ale wszystko z jajnikiem jest ok. Ostatni lekarz podczas usg dopochwowowego "walił" mnie ta głowica po prawej stronie i bardzo bolało, powiedział, że możliwe, że w przymaciczu (wiazadlach macicy) mogę mnie ogniska endometriozy, ale na usg tego nie widać i żeby to sprawdzić trzeba otworzyć brzuch [emoji849] powiedział, że jestem młoda i nie ma sensu tego robić, więc wywnioskowalam , że to raczej w staraniach nie przeszkadza.
Mianowicie....jest jakaś inna możliwość sprawdzenia, czy ma się endometrioze ?
 
Do góry