reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ok, dzięki za odpowiedź. To musiałabym zacząć chyba robić testy owulacyjne, bo do tej pory to tylko tak orientacyjnie rozpoznawałam owulację po objawach.

Zadam serie standardowych pytan [emoji23] miałaś jakiś monitoring robiony? Długo się starasz? Jak długie cykle? [emoji16] narazie tyle [emoji16]
 
reklama
Zadam serie standardowych pytan [emoji23] miałaś jakiś monitoring robiony? Długo się starasz? Jak długie cykle? [emoji16] narazie tyle [emoji16]
Nie, nie miałam żadnego monitoringu. Zaszłam w ciążę w październiku, ale się nie rozwijała i miałam łyżeczkowanie, a później stwierdzili, że jakby jednocześnie była pozamaciczna. Więc od tego czasu czekamy, bo gin dał zielone światło dopiero na lipiec. Przed ciążą miałam cykle ok. 32 dni. Teraz to jest jeszcze loteria, wszystko się mocno rozregulowało... Chociaż właśnie jestem w 2dc i ten poprzedni trwał 30 dni, więc jest nadzieja, że wraca do normy.
Nie mam jakiejś większej spiny odnośnie zajścia w ciążę, bo przy tej pierwszej zaszłam szybko (w drugim cyklu starań), tylko boję się tego, że znowu coś będzie nie tak i ogólnie szukam różnych rozwiązań, żeby jak najbardziej zadbać o zdrowie.
 
A to zapisując się można wybrać szczepionkę? Czy jak to jest?

Tak, można wybrać. AstraZeneca praktycznie od ręki, a Pfeizer i Moderna była dostępna około 19 maja, choć udało mi się upolować jeden termin 12 maja :)

Też miałam nadzieję, że do czasu szczepień już dawno w ciąży będę, jednak życie zweryfikowało moje plany.
 
Tak, można wybrać. AstraZeneca praktycznie od ręki, a Pfeizer i Moderna była dostępna około 19 maja, choć udało mi się upolować jeden termin 12 maja :)

Też miałam nadzieję, że do czasu szczepień już dawno w ciąży będę, jednak życie zweryfikowało moje plany.
A jak jest z ta szczepionka? Bo do konca to nie wiem nawet. Mozna sie starac , czy trzeba odczekac jakis czas?
 
reklama
Do góry