reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny.
Miala któraś histeoskopie ? Przez plamienia po owulacji lekarz podejrzewa polipa. Bardzo się martwię:(
Nie martw sie kochana! Strach ma wielkie oczy🙈 ja nie mialam ale mialam drożność jajowodów i tak sie panicznie balam tego badania Ze chcialam je odwolac 🙈 a wcale nie bylo tak zle,jak naczytałam sie w internecie. Wszystko bedzie dobrze! Zdrowka ❤️
 
reklama
A jak jest z ta szczepionka? Bo do konca to nie wiem nawet. Mozna sie starac , czy trzeba odczekac jakis czas?

Z tego, co czytałam, to przy Pfeizer i Moderna nie ma żadnych przeciwwskazań. Przy AstraZeneca trzeba skonsultować z lekarzem.
Ale jaka jest prawda, to nigdy nie wiadomo. Przecież nikt nie będzie nas zniechęcać do szczepień w obecnych czasach 🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny! Mam w tym tygodniu jakiś straszny zapierdziel w każdym temacie i nie wiem czy się już dzisiaj witałam 🙈 byłam u endokrynologa, wyniki mam wszystkie w normie, o progu powiedziała, że jeśli gin powiedział, że owulacja była, endometrium ładne i wszystko w środku jest w porządku to nie przepisze mi duphastonu ale zapisała sobie, że jest to do rozważenia jeszcze bo chce zobaczyć jeszcze moje inne badania, które mam zrobić w 1-5dc no ale liczę, że jednak nie będę musiała już 🤣 ale bardzo konkretna babka i cieszę się, że w razie czego rozważy tego proga po wynikach. Mam zrobić anty tg, 17OH progesteron, ATCH(?) i chyba tyle bo całą resztę mam i jest ok 😅
 
reklama
Dziewczyny.
Miala któraś histeoskopie ? Przez plamienia po owulacji lekarz podejrzewa polipa. Bardzo się martwię:(
Ja miałam 2.04 tez się mega balam, ale wszystki było w porządku 😊😊 Polip endometrialny. Rano na 7 przyjęcie o 15 wyjście wyjście do domu, jak wszystko jest ok 😊😊 Zabieg miałam w znieczuleniu ogólnym, wykonywał ten zabieg mój ginekolog więc bylam jakas taka spokojniejsze. Będzie dobrze!! 😊
 
Do góry