reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzień dobry dziewczyny 😊 dzisiaj rano przeglądając Instagrama trafiłam na taki post i pomyślałam że Wam też go tu wstawię 😜😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210424-093101_Instagram.jpg
    Screenshot_20210424-093101_Instagram.jpg
    265,3 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Mówcie co tam u Was ciekawego 😁 u mnie 6dc a @ nadal ze mną 🙄 zazwyczaj już w ten ostatni dzień wystarczy wkładka a i tak jest prawie czysta..No cóż, mamy weekend i zamierzam się kochać z mężem, a Wy kochacie się w dni @?
Ja 31dc, jeszcze przez 3 dni muszę brać luteinę dopochwowo 🙈
Chodzę na fizjoterapię żeby jakoś sobie pomóc z wypadniętym dyskiem + uszkodzeniem mieśnia pośladkowego i zapaleniem, ale już mi lekarz powiedział że jak nie będę brać wysokich dawek ibuprofenu to będzie mi się to dłuuuugo leczyć 🙄
Co do kochania się w trakcie @ - osobiście nie mam nic przeciwko i uważam że jeżeli obydwojgu partnerom to nie przeszkadza to dlaczego nie? 🙃 u nas akurat jeśli czuję się dobrze i mam ochotę to nie jest to przeszkodą 😝
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Mówcie co tam u Was ciekawego 😁 u mnie 6dc a @ nadal ze mną 🙄 zazwyczaj już w ten ostatni dzień wystarczy wkładka a i tak jest prawie czysta..No cóż, mamy weekend i zamierzam się kochać z mężem, a Wy kochacie się w dni @?
Dzień dobry :) ja zaraz do pracy, aż szkoda, bo taka piękna pogoda za oknem... niestety od wczoraj bardzo boli mnie brzuch, wieczorem jakby złapał mnie skurcz we wszystkie narządy 😱 brałam No spe i starałam się to rozmasować ale nic z tego, dopiero sen przyniosł mi trochę ulgi. Nawet pies spał obok mnie całą noc, a to niespotykane, bo zawsze koło północy woła na dwór, chyba wyczuł, ze zle się czuję :( dzisiaj już trochę lepiej, ale nadal jest tkliwy.
co do przytulanek w czasie @ to nam rzadko się zdarza, jeśli już to pod koniec kiedy krwawienie ciut ustanie, ale ja z reguły mam max dwa dni faktycznego krwawienia a pozostałe 2 to takie bardziej plamienie, więc dramatu nie ma :)
 
Znam to uczucie, mój wyjechał na 2 mc może na 3 , zależy od obostrzeń.. więc jeśli nie udało nam się teraz to nie prędko nam się uda.
Było mi bardzo ciężko bo byłam przekonana że będzie miał wolne owulacja wypada mi na samą majówkę. :frown: Ale już się z tym pogodziłam... Mam nadzieję że następny cykl będzie nasz i już żadne delegacje nam nie przeszkodzą. Doszłam do wniosku że skoro ten ykl jest stracony to skrócę go sobie do 26 dni. Poprostu odstawie szybciej progesteron. Będę Was czasami czytała w międzyczasie i trzymała za Was kciuki ale ja przez najbliższy miesiąc będę raczej milczeć. To dla mnie zbyt bolesne.
 
Było mi bardzo ciężko bo byłam przekonana że będzie miał wolne owulacja wypada mi na samą majówkę. :frown: Ale już się z tym pogodziłam... Mam nadzieję że następny cykl będzie nasz i już żadne delegacje nam nie przeszkodzą. Doszłam do wniosku że skoro ten ykl jest stracony to skrócę go sobie do 26 dni. Poprostu odstawie szybciej progesteron. Będę Was czasami czytała w międzyczasie i trzymała za Was kciuki ale ja przez najbliższy miesiąc będę raczej milczeć. To dla mnie zbyt bolesne.
Podejdź do tego "straconego" miesiąca tak, że jest to miesiąc na twój relaks psychiczny. Nie będziesz musiała myśleć "udało się, nie udało się, będę, nie będę w ciąży itp" wiesz z góry, że nic z tego w tym miesiącu, więc wyluuuuzuj totalnie i postaraj się żyć najlepiej jak potrafisz [emoji6] z każdego dnia wyciśnij najwięcej uśmiechu ile się da [emoji123]
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Mówcie co tam u Was ciekawego 😁 u mnie 6dc a @ nadal ze mną 🙄 zazwyczaj już w ten ostatni dzień wystarczy wkładka a i tak jest prawie czysta..No cóż, mamy weekend i zamierzam się kochać z mężem, a Wy kochacie się w dni @?
Cześć, 7dc. Za 6 dni monitoring. Pierwszy cykl stymulowany Letrozolem. Więc coś zaczęło się dziać :) na szczęście już po @ i przytulanki będą co 2 dni, więc wypada na dziś :D a czy w @ się kochamy? Kiedyś na początku tak, ale tak w 3 dzień dopiero jak już było trochę lżej :D teraz już nie, głównie w trosce o pościele hahah :D
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Mówcie co tam u Was ciekawego 😁 u mnie 6dc a @ nadal ze mną 🙄 zazwyczaj już w ten ostatni dzień wystarczy wkładka a i tak jest prawie czysta..No cóż, mamy weekend i zamierzam się kochać z mężem, a Wy kochacie się w dni @?
Cześć dziewczyny 😄 u mnie 5dpo, pęcherz dalej trochę dokucza rano 🙄 w poniedziałek idę zbadać proga i trochę rozmyślam czy będzie okej, bo patrząc na moje temperatury nie widzę bardzo dużego skoku, utrzymuje się na poziomie 0,2 stopnia więcej niż w pierwszej fazie cyklu 🙄 ale tak to jest jak zaczęłam mierzyć w ustach i to zła metoda dla mnie, nie czuje się komfortowo, mam wrażenie, że za każdym razem ten termometr mi się przesuwa 🤦‍♀️ i dziś mam jakiś taki chyba gorszy dzień 🙄
A co do kochania się w @ to nie lubimy 🙈 ja mam raczej skąpe @ ale mimo wszystko jakoś tak nie przemawia to do nas 🤣
 
reklama
Do góry