reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

[emoji205] dziś nie przyszła. Zobaczymy co przyniosą następne 3-4 dni. Nie nastawiam się jakoś pozytywnie bo przy moim pcos to różnie bywało z tą terminowością a nerwowa jestem tak jakby miała zaraz przyjść. Chociaż sama już nie wiem czy to nerwy w pracy czy to pms. Jak nie przyjdzie to we wtorek będę testowała.
 
reklama
Przepraszam, ze dziś dziewczyny jestem na scenie 🤣 widzę, zamocz chyba już ok bo zastosowałam wszystko co trzeba było przed pobraniem 🙂 ferrytyna i nie wiem co myśleć o tej tarczycy 🤨
Widzisz, nie trzeba się było tak stresować! 😝 Ale bardzo się cieszę, że chociaż to masz z głowy. Tarczycy bym się nie czepiała, wygląda dobrze.
 
[emoji205] dziś nie przyszła. Zobaczymy co przyniosą następne 3-4 dni. Nie nastawiam się jakoś pozytywnie bo przy moim pcos to różnie bywało z tą terminowością a nerwowa jestem tak jakby miała zaraz przyjść. Chociaż sama już nie wiem czy to nerwy w pracy czy to pms. Jak nie przyjdzie to we wtorek będę testowała.
Moja też jakoś dzisiaj nie uznała za stosowne przybyć... Testuję w poniedziałek, ale jakoś też nie wierzę, że to możliwe, żeby nam się udało. Co do nerwowości to rozumiem Cię tak dobrze - dzisiaj rozpłakałam się na środku Auchana, bo... W sumie bo tak, nie umiem powiedzieć, czemu. I sama już nie wiem, co to oznacza, czy po prostu pms czy jednak sobie wkręcam...
 
Hej jak tam u Was ? U mnie 19 dc
Wczoraj byłam u koleżanki., urodziła tydzień temu 🙃 ale jak wróciłam to miałam takiego doła że przesadzilam z piwem 🤣 i teraz nie ukrywam że czuje się fatalnie 🥺
Wczoraj też się znieczuliłam bo mnie trochę wszystko zaczęło przerastać i nie mogłam sobie poradzić ze wszystkimi emocjami :p Alkohol to nie najlepszy pomysł, ale zdecydowanie mi lepiej i znów można iść na przód :) Na szczęście nie przesadziłam, ale było blisko i czuję się dość dobrze 😃Współczuję stanu...
Możecie mnie opiep***yc. 22dc cyklu, a mnie poniosło i zrobiłam test, oczywiście biel totalna. W sumie nie wiem na co liczyłam 9 dpo [emoji2356]
Haha, też raz tak zrobiłam, bo raz 10dpo było coś widać to pomyślałam że może też wcześniej się coś pokaże 😂Już mam nauczkę i myślę że Ty też chyba więcej tego nie powtórzysz :D ja już chyba są zawsze będę czekać do dnia PO @,bo ostatnio nawet w dzień @ mi wyszedł fałszywie dodatni...
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Mówcie co tam u Was ciekawego 😁 u mnie 6dc a @ nadal ze mną 🙄 zazwyczaj już w ten ostatni dzień wystarczy wkładka a i tak jest prawie czysta..No cóż, mamy weekend i zamierzam się kochać z mężem, a Wy kochacie się w dni @?
U mnie 9dc, też się wczoraj znieczuliłam, jedna lampka wina za daleko 🥴 a teraz jestem zła na siebie za to 😅
 
reklama
Do góry