reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny 😄 u mnie 5dpo, pęcherz dalej trochę dokucza rano 🙄 w poniedziałek idę zbadać proga i trochę rozmyślam czy będzie okej, bo patrząc na moje temperatury nie widzę bardzo dużego skoku, utrzymuje się na poziomie 0,2 stopnia więcej niż w pierwszej fazie cyklu 🙄 ale tak to jest jak zaczęłam mierzyć w ustach i to zła metoda dla mnie, nie czuje się komfortowo, mam wrażenie, że za każdym razem ten termometr mi się przesuwa 🤦‍♀️ i dziś mam jakiś taki chyba gorszy dzień 🙄
A co do kochania się w @ to nie lubimy 🙈 ja mam raczej skąpe @ ale mimo wszystko jakoś tak nie przemawia to do nas 🤣
Hejo Hejo, u mnie jakoś 5-6 dpo dziś wg testów i objawów, wiec jesteśmy w bardzo podobnym momencie. Idziesz badać progesteron żebyś sprawdzić czy była owulacja? Pytam, bo nigdy tego nie robiłam, a może warto. Czy jakaś wartość progesteronu świadczy o zapłodnieniu, czy po prostu chodzi tylko o sprawdzenie czy jest w normie zgodnie z cyklem. Ile dpo idealnie jest to badać?:)
 
reklama
Jeśli mamy ochotę to tak , ale zazwyczaj ja raczej jestem średnio chętna.. chyba że już pod koniec:)
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Mówcie co tam u Was ciekawego [emoji16] u mnie 6dc a @ nadal ze mną [emoji849] zazwyczaj już w ten ostatni dzień wystarczy wkładka a i tak jest prawie czysta..No cóż, mamy weekend i zamierzam się kochać z mężem, a Wy kochacie się w dni @?
 
Cześć dziewczyny 😄 u mnie 5dpo, pęcherz dalej trochę dokucza rano 🙄 w poniedziałek idę zbadać proga i trochę rozmyślam czy będzie okej, bo patrząc na moje temperatury nie widzę bardzo dużego skoku, utrzymuje się na poziomie 0,2 stopnia więcej niż w pierwszej fazie cyklu 🙄 ale tak to jest jak zaczęłam mierzyć w ustach i to zła metoda dla mnie, nie czuje się komfortowo, mam wrażenie, że za każdym razem ten termometr mi się przesuwa 🤦‍♀️ i dziś mam jakiś taki chyba gorszy dzień 🙄
A co do kochania się w @ to nie lubimy 🙈 ja mam raczej skąpe @ ale mimo wszystko jakoś tak nie przemawia to do nas 🤣
Co do temp to nie mierzylam przed owu, ale teraz ciagle czuje się ciepła na policzkach i za każdym razem jak zmierzę to mam 37.1 - wydaje mi się ze wcześniej tak nie było, bo jestem dość wrażliwa na temperaturę i szybko czuje jak jest troszkę wyższa. Wiec to chyba świadczy, ze owulacja się odbyła. Chyba! Bo nie ma nic pewnego 😂
 
Hejo Hejo, u mnie jakoś 5-6 dpo dziś wg testów i objawów, wiec jesteśmy w bardzo podobnym momencie. Idziesz badać progesteron żebyś sprawdzić czy była owulacja? Pytam, bo nigdy tego nie robiłam, a może warto. Czy jakaś wartość progesteronu świadczy o zapłodnieniu, czy po prostu chodzi tylko o sprawdzenie czy jest w normie zgodnie z cyklem. Ile dpo idealnie jest to badać?:)
Ooo to miło, że ktoś w podobnym do mnie, @hachette jeszcze z nami na pokładzie bo ma podobnie 😊 idę zbadać proga żeby w ogóle sprawdzić jak wychodzi bo owu miałam potwierdzoną monitoringiem więc wg. lekarza ma to być formalność ale kazał zbadać 😊 nie ma takiej wartości, która powie, że doszło do zapłodnienia tym bardziej, że zazwyczaj bada się go 7dpo a do zapłodnienia dochodzi między 6 a 12 dpo 😊
Co do temp to nie mierzylam przed owu, ale teraz ciagle czuje się ciepła na policzkach i za każdym razem jak zmierzę to mam 37.1 - wydaje mi się ze wcześniej tak nie było, bo jestem dość wrażliwa na temperaturę i szybko czuje jak jest troszkę wyższa. Wiec to chyba świadczy, ze owulacja się odbyła. Chyba! Bo nie ma nic pewnego 😂
Temperaturę bada się tylko rano o stałej godzinie, przez cały cykl, po przespaniu minimum 3h w nocy i przed wstaniem z łóżka 😊 także pomiary w ciągu dnia są niemiarodajne, ja w poprzednich cyklach zanim zaczęłam badać prawidłowo też miałam wartości nawet 37.4 co jak widać nie miało odzwierciedlenia bo w ciąży nie byłam 😅. Zacznij badać od nowego cyklu jeśli w tym nie wyjdzie 😊 najlepiej termometrem owulacyjnym
 
Cześć, 7dc. Za 6 dni monitoring. Pierwszy cykl stymulowany Letrozolem. Więc coś zaczęło się dziać :) na szczęście już po @ i przytulanki będą co 2 dni, więc wypada na dziś :D a czy w @ się kochamy? Kiedyś na początku tak, ale tak w 3 dzień dopiero jak już było trochę lżej :D teraz już nie, głównie w trosce o pościele hahah :D
Właśnie miałam Ci pisać, że masz dość późno monitoring jak na cykl stymulowany i żebyście działali przed😊 ja w 13-14 dniu miałam już owulację po stymulacji 😉
 
BCCB6BBB-9682-4C0E-9094-6C521438B562.jpeg
Hej. Ginekolog mówił że na czwartek 22 powinna wystąpić owulacja, dlatego tez kochaliśmy się z narzeczonym. Szczerze mówiąc nie wiem, czy ona była - nie było monitoringu ani testów. Ale od trzech dni czuje lekkie bóle jajników, na zmianę.
Niestety tylko raz nam się udało kochać w tym cyklu. Właśnie tego 22..
Lewy jajnik policystyczny, czy szanse na zapłodnienie w tym cyklu jakieś są? Z tego jednego stosunku?
Kalendarzyk w tel pokazuje mi całkiem inny dzień owulacji 🤔
 
reklama
Zobacz załącznik 1263681Hej. Ginekolog mówił że na czwartek 22 powinna wystąpić owulacja, dlatego tez kochaliśmy się z narzeczonym. Szczerze mówiąc nie wiem, czy ona była - nie było monitoringu ani testów. Ale od trzech dni czuje lekkie bóle jajników, na zmianę.
Niestety tylko raz nam się udało kochać w tym cyklu. Właśnie tego 22..
Lewy jajnik policystyczny, czy szanse na zapłodnienie w tym cyklu jakieś są? Z tego jednego stosunku?
Kalendarzyk w tel pokazuje mi całkiem inny dzień owulacji [emoji848]

Kalendarzyk to algorytm i nie ma co na niego patrzeć. Szanse na ciąże są zawsze jeśli jest seks i występuje owulacja.
 
Do góry