reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Na sam wywiad to ja też idę, ale muszę jeszcze z nim pogadać czy chce zostać sam na czas badania, a może w sumie lekarz sam mnie wyprosi [emoji848][emoji28] mąż mężem ale to jego ciało i niech zdecyduje czy chce mieć publiczność


@lady_in_blue za to ja bym nie wolała [emoji23]
Mój nie miał nic do gadania, ja musiałam słyszeć wszystko co lekarz podczas usg mówił[emoji38]
 
reklama
Mój nie miał nic do gadania, ja musiałam słyszeć wszystko co lekarz podczas usg mówił[emoji38]
Wybaczcie, ze się Wam wetnę w dyskusję, ale u jakiego lekarza robicie te „męskie” badania? Usg u zwykłego ultrasonografisty i z badaniami dalej czy, ze to tak ujmę, all in one?
 
Wybaczcie, ze się Wam wetnę w dyskusję, ale u jakiego lekarza robicie te „męskie” badania? Usg u zwykłego ultrasonografisty i z badaniami dalej czy, ze to tak ujmę, all in one?
All in one, androlog z możliwością USG na miejscu w klinice leczenia niepłodności 😉 W tej samej klinice robiliśmy rozszerzone badanie nasienia
 
Dziewczyny staramy się 2 cykl. Używamy testow owulacjnych. Teraz jest 6 dpo. Przeczuwam, że w tym cyklu też nic 😢 od momentu pozytywnego przytulanko po 24h. Niby wtedy powinna być owulka. Miała któraś tak, że jednak było to za poźno? W następnym cyklu myślę,że chyba trzeba będzie się wybrać na monitoring i zacząć starania od pozytywa :)
 
Witam wszystkich 😁 mam 32 lata
3 dzieci , 2 córki i syna
Postanowiliśmy z mężem postarać się o jeszcze jednego bobasa 😁 obecnie 2 cykl starań, 15 dc cyklu , cykle 26-27 dniowe
Owulacja wczoraj/dzisiaj , ale raczej wczoraj biorąc pod uwagę kilku godzinne kłócie jajnika i oczywiście Przytulanko 💕 chce dołączyć, bo chyba sama zwarjuje przez te dwa tygodnie czekania na testowanie 🙈
 
Nie oszukuj, tylko trochę "naciągnij" :) ja tak zrobiłam, bo czułam, że coś nie gra. W związku z tym, moj ukochany dostal skierowanie na badania, no i wyszło, ze nie gra...

My podstawowe badania mamy porobione. Pewnie ze mną jest jakiś problem i ma związek z tymi plamieniami i nie jest to kwestia hormonalna [emoji22]
 
Cześć dziewczyny:) mam 31 lat, na koncie jedna córeczka,prawie 4 lata, po długich namowach męża w końcu zdecydowaliśmy o rodzeństwie dla naszej księżniczki ❤️ właśnie mam 8dc, 1 miesiąc starań, byłam u ginekologa wszystko w porządku, dzisiaj wizyta u dentysty żeby zęby też sprawdzić i wszystko git więc zaczynamy starania:) trzymam kciuki za wszystkie staraczki ✊✊ powodzenia❤️ a wszystkim z II kreseczkami bardzo gratuluję
 
Dziewczyny pozytywny ? Coś dziwne te testy owulacyjne z Allegro ;D
30991650-07DB-468F-93BD-297E6E1C4B3F.jpeg
 
reklama
Do góry