reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Niegdy sie nie spodziewałam że taka obsesja może również i mnie dotknąć. Życie jest tak zaskakujące...🥺
Ja też! Nigdy nie marzyłam o byciu matką, wręcz dziwiłam się dziewczynom które z własnej woli zamykają się z pieluchami w domu... No ale każdy dojrzewa w swoim tempie, u mnie przyszło to koło 30tki 😅🤣
 
reklama
Ja jestem w tym cyklu stymulowana letrozolem. W Polsce to nie jest jeszcze lek zarejestrowany na stymulację, ale za granicą często jest stosowany. Często daje lepsze rezultaty niż Cło. Gin widać wie co robi😊
Na pewno wie, ale wiesz jak jest. Człowiek szuka nadzei chce podzielić się opinia, doświadczeniami i poznać historie innych :) cieszę się że nie jestem sama tu z tym lekiem i zawsze można kogoś zapyrac o jego historie:) u mnie 3 d.c.dzis, w 13 dniu do gina na monitoring, czyli 30.04. A u Ciebie jak ma się sprawa? :)
 
Ostatnio szargają mną negatywne emocje mam pretensje do całego świata a chyba najbardziej do męża jego plemników itp 😬🤦 Prawda jest taka że tak bardzo pragnę tego dziecka że moja głowa chyba sie zablokowała 😤 ludzie jak tu żyć i nie myśleć obsesyjnie o zajściu w ciążę 🤷
Kochana ja mam to samo 😭 koleżance się drugie dziecko dwa tygodnie temu urodziło jak się zapytałam to powiedziała że od razu im się udało. No szlag mnie trafił. Jeszcze wszędzie widzę te cudowne ubranka dla niemowląt a ostatnio znalazłam zdjęcia syna jak był malutki...:(
 
Dziewczyny a uważacie, że podczas starań warto często badać prolaktyne? Czy raz na jakiś czas?
Chyba nie ma złotego srodka
U mnie jak okazało siedze jest za wysoko dostałam bromergon i zalecenia badania za miesiąc. Spadła i było Ok. Brałam lek dalej. Ale misiac później znowu poszłam chociaż lekarka mi nie kazała. I co się okazało? Znowu urosła i to mocno. Jakbym nie poszła na to drugie badanie z wlasnej inicjatywy to bym żyła w przekonaniu ze poziom tego hormonu jest Ok. Teraz biorę dostinex i sprawdziłam po
Miesiącu i spadło ładnie. Aktualnie mam 1dc i mogłabym znowu badać ale... ten cykl odpuszczam. Nie robię żadnych testów, badań, temperatury nie mierze. Po prostu wrzucam pełen luz 😊
 
My byliśmy u takiego "zwykłego" w sensie nie z kliniki niepłodności i też miał usg. Wszystko mężowi obadał, klejnoty, pęcherz, prostatę, no wszystko, wszystko. Nawet po nerach przejechał [emoji38]
A byłaś wtedy w gabinecie czy mąż wolał zostać sam? Mój się trochę stresuje i w sumie mu się nie dziwię, pierwszy raz jak on to powiedział mężczyzna będzie dotykał jego klejnotów 😅
 
Na pewno wie, ale wiesz jak jest. Człowiek szuka nadzei chce podzielić się opinia, doświadczeniami i poznać historie innych :) cieszę się że nie jestem sama tu z tym lekiem i zawsze można kogoś zapyrac o jego historie:) u mnie 3 d.c.dzis, w 13 dniu do gina na monitoring, czyli 30.04. A u Ciebie jak ma się sprawa? :)
Wczoraj, w 12 dc miałam dwa pęcherzyki 21 i 24 mm. Dostałam receptę na Ovitrelle i zrobiłam zastrzyk dzisiaj rano😊 teraz niech się dzieje wola nieba (i niech będzie taka jak moja wola😛)

W jakich dniach masz brać Letrozol?
 
A byłaś wtedy w gabinecie czy mąż wolał zostać sam? Mój się trochę stresuje i w sumie mu się nie dziwię, pierwszy raz jak on to powiedział mężczyzna będzie dotykał jego klejnotów [emoji28]
Nawet go nie pytałam o zdanie tylko od razu mu powiedziałam, że ide tam z nim, bo mi później nie powtórzy wszystkiego co lekarz powiedział i bede go musiała za język ciągnąć a i tak ze stresu większość zapomni [emoji28] także bez pytania wlazłam z nim i to jako pierwsza jakbym to ja miała być badana[emoji16]
 
Nawet go nie pytałam o zdanie tylko od razu mu powiedziałam, że ide tam z nim, bo mi później nie powtórzy wszystkiego co lekarz powiedział i bede go musiała za język ciągnąć a i tak ze stresu większość zapomni [emoji28] także bez pytania wlazłam z nim i to jako pierwsza jakbym to ja miała być badana[emoji16]
Na sam wywiad to ja też idę, ale muszę jeszcze z nim pogadać czy chce zostać sam na czas badania, a może w sumie lekarz sam mnie wyprosi 🤔😅 mąż mężem ale to jego ciało i niech zdecyduje czy chce mieć publiczność


@lady_in_blue za to ja bym nie wolała 😂
 
reklama
Do góry