reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Szczerze mówiąc nigdy nie robiłam testów ani monitoringu z synem udało nam się w 5 cyklu po tym jak kupiłam mężowi tabletki exstra sperm
Teraz akurat miałam wizytę wczoraj u gina na cytologie i ogólne badanie i usg A przy okazji powiedział że owulacja będzie zaraz , więc trzeba było wykorzystać potwierdzenie, bo tak to na kalendarzyk się opieram
 
reklama
Uff, przebrnęłam przez pracę w biurze dzis, do końca tygodnia na szczęście już home office. Dzis 11dc, zaczynam zabawę z testami owulacyjnymi. Owulacja teoretycznie kolo 16dc, ale jajniki powoli budzą się do życia i od czasu do czasu zakłują.
To będzie moj drugi cykl z duphastonem.
Niebiosa, potrzebują Waszego wsparcia 😀
 
Może tak lepiej będzie dodać 😁
co to za apka ? ❤️ ja czekam na 30.04 ale już dziś podejrzewam, ze nic z tego(?) nie wiem, nie potrafię widzieć siebie z ⏸ 🥲 to czekanie to jednak NAJGORSZE co może być. Dni się wleką 🤯 owulacja tydzień temu (monitoring) a ja już myśle o testowaniu - choć na szczęście mam dwie osobowości, ta druga mnie prostuje i schodzę na ziemie ale to ciagle kłócenie się ze sobą ☹️
 
Hmm to skoro był pęcherzyk super rozmiarów to czemu się nie udało? :)
Bo mogę mieć np niedrożność jajowodów o czym jeszcze nie wiem, mogą być puste pęcherzyki w których nie ma komórek jajowych a to można wykluczyć tylko punkcją pęcherzyków, może plemniki nie dotarły, mogło się udać i zarodek mógł się nie zagnieździć i dostałam normalnie miesiączkę, może być mnóstwo różnych przyczyn 🤷🏻‍♀️ u zdrowych osób u których wszystko normalnie funkcjonuje jest zawsze, w każdym cyklu, tylko 30% szans na zajście w ciążę także może byłam w tych 70% 😊
 
Taka aplikacja
 

Załączniki

  • 01db46fa-7046-4dc3-989c-35ece3b44763.jpg
    01db46fa-7046-4dc3-989c-35ece3b44763.jpg
    4,9 KB · Wyświetleń: 55
co to za apka ? ❤️ ja czekam na 30.04 ale już dziś podejrzewam, ze nic z tego(?) nie wiem, nie potrafię widzieć siebie z ⏸ 🥲 to czekanie to jednak NAJGORSZE co może być. Dni się wleką 🤯 owulacja tydzień temu (monitoring) a ja już myśle o testowaniu - choć na szczęście mam dwie osobowości, ta druga mnie prostuje i schodzę na ziemie ale to ciagle kłócenie się ze sobą ☹️
nie dam rady odpowiedź zdjęciem, ale wysłałam apke
 
co to za apka ? ❤️ ja czekam na 30.04 ale już dziś podejrzewam, ze nic z tego(?) nie wiem, nie potrafię widzieć siebie z ⏸ 🥲 to czekanie to jednak NAJGORSZE co może być. Dni się wleką 🤯 owulacja tydzień temu (monitoring) a ja już myśle o testowaniu - choć na szczęście mam dwie osobowości, ta druga mnie prostuje i schodzę na ziemie ale to ciagle kłócenie się ze sobą ☹️

Ja mam tyle że chce oczywiście, ale nie mam takiego parcia jak mój M , staram się podejść z dystansem do tego
 
reklama
Opowiem Wam jak bylo z 3 dzieckiem
4 cykle nic w 5 miały być starania , ale zachorowalismy na grypę, więc myślałam że cykl znowu stracony
Może to mało romantyczne , ale w dzień owulacji mąż mnie zaczepił, mówię odejdź , bo chora jestem A on do mnie cicho, bo dziecko robię!!
I wiecie że zrobił!!! To był jeden raz za cały cykl a test 3 dni przed pozytywny
Także Ja uważam że dużo w głowie siedzi jednak
Trzeba podejść na luzie 🙃 tylko czasami trudno wiem
 
Do góry