reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej [emoji3526][emoji3526] mam pytanie do was kochane, która z was badała progesteron i lh na kilka dni przed owulacja? I jakie mialyscie normy ? Ja muszę zrobić 3 razy w ciągu całego cyklu. A nie chce za wczasy panikowac. Bo w 13dc miałam takie bóle jajników sądziłam ze to może owulacja się o dziwo przesunął bo biorę nowe leki więc liczyłam na wynik wskazujący po owulacji , lecz nawet jaka wypada na 5 dni przed owulacja to i tak mój wynik wskazuje najgorsza co może zobaczyć kobieta w młodym wieku.
Jaki wynik i na co wskazuje?

Hej hej, jesli pozwolicie dołączę do Was, do staraczek :). Staramy sie od czerwca zeszlego roku. Zaczęlismy dochodzenie, czemu tak dlugo, z racji tego, ze jestemy oboje po 35r.ż. No i czekamy na "ekspertyzę":) ale działamy!
Na czym polega to dochodzenie? [emoji3526]
 
reklama
Dziewczyny ja oszaleje... właśnie „dostałam” śluz zabarwiony na różowo... narazie malutko ale 🥺
Cykle około 30-32(częściej 32) a dziś 29... 11 dpo. Ja już chyba odpuszczam, jak będzie miało się udać to się uda, nic więcej nie zrobię. Każdy cykl ( ten jest 9) jest coraz gorzej w 1dc. Ta frustracja i żal do samej siebie... nadal tu będę może mi przejdzie ☺️🤣 trzymam za was wszystkie kciukasy 💜
Kochana, zgadzam się z @coca zebys troche skupiła się na sobie. Popadajac w frustrację bedziesz na siebie zla i bedziesz blokowała swoje możliwości psychicznie i fizycznie. Ja również bym chciala byc w ciazy, ale póki co nie jestem na tym etapie abym miala do siebie samej zal. Uda nam się, ale trzeba w to wierzyć i skupić się na sobie bardziej niz na tej małej istocie co bedzie nam zabierała energię 😂
 
Pewnie od następnego bo niby jakoś w pierwszych dniach cyklu bierze się te leki, a 3d.c.juz dzis. Znając życie kolejna @ będzie mega opóźniona bo będę na nią czekać :D dopiero dostałam w niedzielę a już myślę o następnej haha :) my kobiety to jesteśmy zajebiste :D tak tak wszystko opowiem ze szczegółami jak było :) taka byłam cwaniara, ale teraz strach mnie oblatuje przed tym, jak wiem że to już pojutrze. Ale co na być to będzie. Obiecałam że nie będę czytać historii drożności na internecie innych kobiet, bo nie chce sobie strachu narobić. Lecz czy wytrwam haha :D to długie masz cykle na prawdę, ba..czekasz na coś to i się odwleka. Pewnie na dniach się już pojawi :)
I jak Kochana? Opowiadaj! 😊 jak było? Co Ci powiedzieli?
 
reklama
Do góry