reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiesz tez inaczej u nas jest... bo my kochamy sie praktycznie codziennie i nie dla dziecka a od lat tak jest, choroba, zdrowia a my i tak. 😉 wiec wiem, ze dbi plodnych nie pomine. Nie mniej jednak zalezy nam na sukcesie i moj i ja bierzemy suple i tak wiele osob mówiło, ze oszaleliśmy, ze codzienny seks nie pomoże w zapłodnieniu a tu daje rade, tylko po prostu mialam pecha z nisko umiejscowionym pecherzykiem. Teraz obiecal partner strzelac daleko daleko 🤣 jakby to wpływ mialo, śmieje sie, bo wiem, ze nie. Ale trzrba odrobione dystansu łapać, bo inaczej depresja.
Dokładnie, trzeba dystansu nabrać! Masz zupełną rację :) U mnie sinusoida nastrojowa - wczoraj prawie ryczałam, dziś z kolei dobrze. Eh. Hormony pmsowe :D
 
reklama
Ja suplementuje: pregna start, kwas omega 3, koenzym q10, korzeń maca, ashwagandha, melatonina, chrom. W sumie pod starania to ta pregne i macę, a reszta pod mój styl życia.

Mąż suplementuje fertilman plus, kwas omega 3, korzeń maca i ashwagandhe. :)

Ja olej z wiesiolka, mama dha, kwas foliowy, narazie mam cykl bez clo, mój fertilman i na odblok po testo dostal clomid od lekarza, czytalam ze ta sama zasada co clo, ale na jego nasienia dzialalo baja, wtedy mieliśmy cykl udany. Poki co jest odblokowany więc nie bierze. Ale lekarz wspomniał, ze ja bede wracac do clo i działamy.
 
Dokładnie, trzeba dystansu nabrać! Masz zupełną rację :) U mnie sinusoida nastrojowa - wczoraj prawie ryczałam, dziś z kolei dobrze. Eh. Hormony pmsowe :D
Mam to samo, a jestem tydzien po poronieniu. Alr moj mi kopa daje, teraz cykl na luzie total ale od kwietnia jak dostanę @ wchodzi clo wiec zakładam udany cykl,.zobaczymy.
 
Mam to samo, a jestem tydzien po poronieniu. Alr moj mi kopa daje, teraz cykl na luzie total ale od kwietnia jak dostanę @ wchodzi clo wiec zakładam udany cykl,.zobaczymy.
To chyba będziemy razem zaczynać starania 😊 jestem trochę ponad tydzień po poronieniu i czekam na pierwszy @
 
To chyba będziemy razem zaczynać starania 😊 jestem trochę ponad tydzień po poronieniu i czekam na pierwszy @
Ja nawet nie czekam... 😆 mogłoby jej nie byc ale nir nastawiam się na ten cykl. Po prostu biore wsio, ale dalam ten mc na luz. Te poronienie dalo mi po pysku, ale od kwietnia po małpie daje na maksa czadu ! W ktorym tygodniu poronilaz? Ja w 6 samoistne
 
Dziewczyny, w poniedziałek beta 15,8, dziś 19,6, więc słaby przyrost 😢
Chyba za szybko się ucieszyłam...
Powtórzę w piątek, ale nie robię sobie wielkich nadziei...
Dziś beta urosła o 68%.
Może jeszcze będzie ok?
Zbadałam też progesteron, jest niski bo 4,48ng/ml ale od pozytywnego testu kontynuuje duphaston tak jak zalecił gin na wcześniejszej wizycie.
 
IMG_20210326_163652~2.jpg
dziweczyny robiłam teraz znowu bobo test. I tu taka niespodzianka. Rano negatyw a teraz patrzcie . Jest mocniejsza niż wczoraj. :)
 
reklama
Do góry