reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny! Ja niedługo jadę do laboratorium na badanie progesteronu, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie. 🤔 Dzisiaj w ogóle tak wysoko poszła temperatura do góry ale nie wiem czy przez to, że spałam niespełna trzy godziny przed mierzeniem.
 
Hej dziewczyny! Ja niedługo jadę do laboratorium na badanie progesteronu, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie. 🤔 Dzisiaj w ogóle tak wysoko poszła temperatura do góry ale nie wiem czy przez to, że spałam niespełna trzy godziny przed mierzeniem.
Powodzenia! Mnie moja kizia dzis obudziła na śniadanie po 6, oby wkrótce doczekać się testu i dzidzia bedzie tal budzić na amciu.
 
Hej dziewczyny ! Czy wy tez zauważyłyście po wiesiołku poprawę cery ? Tak się skupiłam na śluzie, że zapomniałam o tym, że ogólnie wiesiołek wpływa fajnie na cerę ! 😁 u mnie mega poprawa 😊 miłego dnia 💕
 
progesteron 0.20 a lh 5.24

No i co w związku z tym? Progesteron wyskakuje w górę po owulacji a nie przed. LH wzrasta również tuż przed owulacja powodując pęknięcie pęcherzyka. Dalej nie rozumiem zmartwienia, skoro robiłaś badanie kilka dni przed owu [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Ja niedługo jadę do laboratorium na badanie progesteronu, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie. [emoji848] Dzisiaj w ogóle tak wysoko poszła temperatura do góry ale nie wiem czy przez to, że spałam niespełna trzy godziny przed mierzeniem.

Ile dpo?
 
Tak na ogóle witam was w ten piękny słoneczny weekend ☺ chciałam wam pokazać co do mnie wczoraj przyszło, to jest mikroskop owulacyjny 😃 nie wychodziło mi śledzenie owu testami paskowymi więc zamówiłam sobie takie małe cudo 😄 wygląda jak szminka ❤
IMG_20210327_090115.jpg
 
reklama
Tak na ogóle witam was w ten piękny słoneczny weekend ☺ chciałam wam pokazać co do mnie wczoraj przyszło, to jest mikroskop owulacyjny 😃 nie wychodziło mi śledzenie owu testami paskowymi więc zamówiłam sobie takie małe cudo 😄 wygląda jak szminka ❤Zobacz załącznik 1253003
Łoooo nigdy o czymś takim nie slyszalam. Jak czyms takim sie posługiwać, z czystej ciekawości? Ja za tydzień ide do lekarza, niech popatrzy co się dzieję. 😉
 
Do góry