reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ile dniowe masz cykle, ze w 29 Dniu jest słaba kreseczka?
Co 29dni.
Według testu owulacyjnego i dosc obfitego śluzu..21.02 pokazała mi się buźka(mocna druga kreska) według kalendarzyka powinnam mieć owulacje wcześniej no ale widocznie się przesunęło. A 4.03 1 raz testowałam
Mam zacząć się martwić ta słabą kreska?
 
reklama
Co 29dni.
Według testu owulacyjnego i dosc obfitego śluzu..21.02 pokazała mi się buźka(mocna druga kreska) według kalendarzyka powinnam mieć owulacje wcześniej no ale widocznie się przesunęło. A 4.03 1 raz testowałam
Mam zacząć się martwić ta słabą kreska?
Zrób jutro betę zamiast się martwić i robić kolejne testy 🤗. Pewnie wszystko jest w porządku, zależy jakiej czułości masz testy :).
 
Co 29dni.
Według testu owulacyjnego i dosc obfitego śluzu..21.02 pokazała mi się buźka(mocna druga kreska) według kalendarzyka powinnam mieć owulacje wcześniej no ale widocznie się przesunęło. A 4.03 1 raz testowałam
Mam zacząć się martwić ta słabą kreska?
Czyli 12 dni po owulacji robiłaś test i wyszła blada kreska? Już dziś masz pewnie wyższe stężenie
 
Cześć kochane kobitki... czytam wasze wiadomości już od dłuższego czasu. Bardzo Wam wszystkim kibicuje i trzymam za nas wszystkich kciuki aby najbliższe cykle były szczęśliwe. Z partnerem o dzidzie staramy się od stycznia dopiero, jednak ze względu na rozłąkę nie zawsze możemy trafić na te dni :);) Byłam ostatnio u ginekologa, na jednym jajniku pecherzyki ułożone w jeden wielki koral przypominają pcos. Ginekolog sama nie jest w stanie narazie potwierdzić, przepisała Ovarin. Wszystkie badania hormonalne są Ok, cytologia również. Narazie biorę ovarin i w następnym cyklu będziemy monitorować owulacje :) tak wiec jestem dobrej mysli. Wczoraj powinnam dostać @ a dziś z ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy cos tam widać??? Czy to moje urojenia hehe
Dziewczyny dziś nie wytrzymałam i zrobiłam drugi test... Czyżby to było moje szczęście??? 😍😍 Umieram ze szczęścia po cichu ale tez jednoczenie nie chce się nakręcić za bardzo.. pierwszy test był robiony w dniu miesiączki drugi robiłam dziś w 33dc. Kreska jest mocniejsza jakby
 

Załączniki

  • F775FCE2-68A2-4AE8-B394-3F75EA384AA0.png
    F775FCE2-68A2-4AE8-B394-3F75EA384AA0.png
    393,3 KB · Wyświetleń: 145
Dziewczyny dziś nie wytrzymałam i zrobiłam drugi test... Czyżby to było moje szczęście??? 😍😍 Umieram ze szczęścia po cichu ale tez jednoczenie nie chce się nakręcić za bardzo.. pierwszy test był robiony w dniu miesiączki drugi robiłam dziś w 33dc. Kreska jest mocniejsza jakby
Chyba to jest to- gratulacje mamuska😍
 
@Czas na bobasa ❤️ tutaj widać już wyraźną kreskę :). Gratulacje!
Jeżeli jest to mój bobas to zacznę wierzyć w cuda. W tym samym cyklu gdy było przytulanko (około 18dc) moja ginekolog stwierdziła cykl bezowulacyjny a od marca miałyśmy rozpaczać stymulację🙈 Jednak okazało się, ze była owulacja 😄 nie do wiary.. totalnie odpuściliśmy z przekonaniem ze owulacji nie ma. Drugi cykl stran okazałby się owocny? Jeszcze dodam ze byłam u ginekologa w 25dc i Pani Doktor stwierdziła pęcherzyk przetrwały 🤷‍♀️ Po chwili dodała, ze jednak zebrał się płyn owodniowy w endo wiec może była ta owulacja sama nie wie.
 
reklama
Do góry