reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@Czas na bobasa ❤️ zawsze mogły być dwa pęcherzyki, jeden rzeczywiście nie pękł a drugi tak ;). Ważne że się udało :))!
Pójdę na betę i do gin, następnie wrócę do Was z informacją już potwierdzoną. Dziewczyny moj przykład pokazuje, że to wszystko wychodzi w najmniej spodziewanym momencie i nie da się niczego przewidzieć. Wspierajmy się zatem, ja zaczynam trzymam kciuki za was podwójnie. Buziaki
 
Hm no nie wiem właśnie chyba nie ma sensu wcześniej niż w dzień @ jak nie przyjdzie czyli 30 dc. Jak myślisz? Ty w którym dc testujesz ?
Ja jutro 29 dc 🙂 nie chce wcześniej ,nie chce się zrazić, już tych testów zrobiłam dużo przez 9 miesięcy starań , ten cykl podeszłam na luzie na spokojnie i zobaczymy
 
Hej wszystkim. Znajdę tutaj kogoś kto ma za sobą HyCoSy, HyFoSy, histeroskopie operacyjna, laparoskopie, Hsg??? I podchodził do badania wielokrotnie celem udroznienia
 
Muszę oficjalnie stwierdzić że mój organizm ześwirowal. Cykle regularnie 29 dniowe. 🙉 powinna być 05.03. Brak 🙉. W tym dniu bóle podbrzusza typowe dla nadchodzącego okresu. zrobiłam beta HCG. Wynik negatywny. Dziś 32dc, a koleżanki 🙉 ani widu ani slychu. Wszelkie dolegliwości przedokresowe ustapily.
Ręce mi na to wszystko opadają.
 
reklama
Muszę oficjalnie stwierdzić że mój organizm ześwirowal. Cykle regularnie 29 dniowe. 🙉 powinna być 05.03. Brak 🙉. W tym dniu bóle podbrzusza typowe dla nadchodzącego okresu. zrobiłam beta HCG. Wynik negatywny. Dziś 32dc, a koleżanki 🙉 ani widu ani slychu. Wszelkie dolegliwości przedokresowe ustapily.
Ręce mi na to wszystko opadają.
No rzeczywiście dziwnie
 
Do góry