reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Obyś, obyś miała rację 😉
Ja tak miałam i u mnie to potwierdziło ,z testami jak i z czuciem tej owulacji ,owulacje mam bardzo silna ,od 9 miesięcy się staramy ,obserwuje swój organizm ,śluz i wszysyko co możliwe .Mialam tez usg i lekarz potwierdził ,tak jak czułam ... miałam 16 dc test pozytywny śluz jak białko ,17 dc czułam owulacje śluz jak białko ,już 18 dc miałam mleczny śluz gesty czyli po , jutro testuje zobaczymy czy będzie prezent na dzień kobiet i jest możliwość ze podwójny 🙈
 
Witam Was dziewczyny ;) Obserwuje forum od pewnego czasu.. z mężem stwierdziliśmy,że chcemy dzidziusia.. . I w lutym zaczęły się nasze pierwsze starania. Cykle mam regularne, nigdy nie monitorowalam co prawda owulacji (bo nie mialam takiej potrzeby) Choc jestem osobą która gdy zbyt dużo czyta zaczyna sobie wkręcać. W czwartek 29dc zrobilam 1 test.. no i pojawiła się druga kreska.. choć usłyszałam na Tym forum gratulacje to i tak dalej po głowie mi chodziło, ze przeciez test mógł być wadliwy. Wczoraj 31dc powtórzyłam jeszcze dwa testy i dzisiaj jeszcze 1. CHOĆ gdybym miała w domu jeszcze jakieś testy to dalej bym testowała bo dalej mam brak pewności czy to ciąża 🙉
Teraz naczytalam się o ciążach biochemicznych,ze zaczynam mieć czarne wizje.
Kiedy umówić się do ginekologa?
I czy normalne ze tak na dole pobolewa? Mogę ratować się nospą?
Proszę o wyrozumiałość.. 🤗🤗🤗🙏🙏
Ile dniowe masz cykle, ze w 29 Dniu jest słaba kreseczka?
 
Ja tak miałam i u mnie to potwierdziło ,z testami jak i z czuciem tej owulacji ,owulacje mam bardzo silna ,od 9 miesięcy się staramy ,obserwuje swój organizm ,śluz i wszysyko co możliwe .Mialam tez usg i lekarz potwierdził ,tak jak czułam ... miałam 16 dc test pozytywny śluz jak białko ,17 dc czułam owulacje śluz jak białko ,już 18 dc miałam mleczny śluz gesty czyli po , jutro testuje zobaczymy czy będzie prezent na dzień kobiet i jest możliwość ze podwójny 🙈
Mocno trzymam kciuki ❤ to cykle masz pewnie 30 dniowe tak jak ja.
 
Byłam na usg lekarz widział dwa spore pecherzyki , progesteron w 7 dniu po owulacji miałam 61,90 wysoki , mój lekarz mówi , ze pewnie pękły 2 pecherzyki i stąd taki wynik .
Ja w listopadzie zaszłam z przytulanek w 19 dc. Dlatego byłam pewna ze owulacja 18,19. Dlatego jestem teraz zdziwiona tym śluzem ale ja mam 29-32. Wiec może teraz trochę wcześniej ta ow :)
 
reklama
Do góry