reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Może podpowiecie co bierzecie innego na rośnięcie pęcherzyków? Trochę mnie to podłamało, że przy stymulowanym cyklu brak owulacji ☹
Słyszałam i czytałam o preparacie Miovelia NAC. Dostępny bez recepty, ale planuję przetestować za jakiś czas na sobie. Bierze się też przez 5dni od 5dc.

@Aga87lan z testów owu mogę polecić rossmannowskie facelle. Są jak dla mnie najbardziej czytelne.
 
Jestem w 23dc.. Zawsze mam 27,28..
Wynik 1,20..tak napisane
To zdecydowanie za wcześnie na badanie, jeśli miałaś owulacje 13 /14 dzień to nawet jeśli byś była w ciąży to najprawdopodobniej nie doszło nawet do zagnieżdżenia zarodka, więc spokojnie, głową do góry trochę cierpliwości i powtórz badania bliżej okresu:) oby urosla ta beta!! :)
 
Słyszałam i czytałam o preparacie Miovelia NAC. Dostępny bez recepty, ale planuję przetestować za jakiś czas na sobie. Bierze się też przez 5dni od 5dc.

@Aga87lan z testów owu mogę polecić rossmannowskie facelle. Są jak dla mnie najbardziej czytelne.
Ja do letrozolu dodatkowo mam zapisana miovelia nac od 3 do 7 dnia cyklu,
 
Nie wytrzymalam i poszłam dziś na bete rano bo codziennie od 2 tyg boli mnie brzuch.. Wynik 1,20..a normy podane u mnie w labo 1,20-413 243 to 1-8 tydzien... Nie wiem co myśleć..

Radziłabym udać się do lekarza, skoro od 2 tygodni boli Cię brzuch. Jeśli jesteś w 23 dc to 2 tygodnie temu nawet jeszcze nie miałaś owulacji, więc na pewno ten ból nie jest związany z ewentualną ciążą (pomijając już fakt, że takie dolegliwości w ciąży to raczej dopiero w okolicy terminu @ a nie kilka dni przed). Na Twoim miejscu skontaktowała bym się z ginekologiem, bo ból podbrzusza przez tyle czasu w środku cyklu nie jest niczym normalnym.
 
reklama
Ja do letrozolu dodatkowo mam zapisana miovelia nac od 3 do 7 dnia cyklu,
A brałaś coś przed badaniem letrozolu? Czy monitorowałaś cykl przy braniu letrolozu i możesz oszacować czy pomaga? I pytanie o tycie... zawsze byłam szczupła. Odkąd biorę tabletki clo i duphaston to nam wrażenie, że wręcz puchnę i przybieram na wadze.
 
Do góry