reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Może podpowiecie co bierzecie innego na rośnięcie pęcherzyków? Trochę mnie to podłamało, że przy stymulowanym cyklu brak owulacji ☹
Słyszałam i czytałam o preparacie Miovelia NAC. Dostępny bez recepty, ale planuję przetestować za jakiś czas na sobie. Bierze się też przez 5dni od 5dc.

@Aga87lan z testów owu mogę polecić rossmannowskie facelle. Są jak dla mnie najbardziej czytelne.
 
Jestem w 23dc.. Zawsze mam 27,28..
Wynik 1,20..tak napisane
To zdecydowanie za wcześnie na badanie, jeśli miałaś owulacje 13 /14 dzień to nawet jeśli byś była w ciąży to najprawdopodobniej nie doszło nawet do zagnieżdżenia zarodka, więc spokojnie, głową do góry trochę cierpliwości i powtórz badania bliżej okresu:) oby urosla ta beta!! :)
 
Słyszałam i czytałam o preparacie Miovelia NAC. Dostępny bez recepty, ale planuję przetestować za jakiś czas na sobie. Bierze się też przez 5dni od 5dc.

@Aga87lan z testów owu mogę polecić rossmannowskie facelle. Są jak dla mnie najbardziej czytelne.
Ja do letrozolu dodatkowo mam zapisana miovelia nac od 3 do 7 dnia cyklu,
 
Nie wytrzymalam i poszłam dziś na bete rano bo codziennie od 2 tyg boli mnie brzuch.. Wynik 1,20..a normy podane u mnie w labo 1,20-413 243 to 1-8 tydzien... Nie wiem co myśleć..

Radziłabym udać się do lekarza, skoro od 2 tygodni boli Cię brzuch. Jeśli jesteś w 23 dc to 2 tygodnie temu nawet jeszcze nie miałaś owulacji, więc na pewno ten ból nie jest związany z ewentualną ciążą (pomijając już fakt, że takie dolegliwości w ciąży to raczej dopiero w okolicy terminu @ a nie kilka dni przed). Na Twoim miejscu skontaktowała bym się z ginekologiem, bo ból podbrzusza przez tyle czasu w środku cyklu nie jest niczym normalnym.
 
reklama
Ja do letrozolu dodatkowo mam zapisana miovelia nac od 3 do 7 dnia cyklu,
A brałaś coś przed badaniem letrozolu? Czy monitorowałaś cykl przy braniu letrolozu i możesz oszacować czy pomaga? I pytanie o tycie... zawsze byłam szczupła. Odkąd biorę tabletki clo i duphaston to nam wrażenie, że wręcz puchnę i przybieram na wadze.
 
Do góry