reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny z wczorajszego 1dc :) @Kropka29 @angeliskax @Kapozi @Madlein @staraczka_22 @Klauuudia jak tam samopoczucie? Dużo nas rozpoczęło nowy cs! :) Chciałam zapytać kiedy macie spodziewana owulke? bedziecie korzystac z testów owu? No i kiedy macie termin spodziewanych @ w marcu? Liczę na to że posypie się deszcz 2kreseczek na testach :)
Ja akurat się umówiłam na cytologię 8marca to od razu poproszę o przegląd pęcherzyków na wizycie bo wg apek owu wypada mi w okolicach 10-11marca :)
Jeżeli znowu mi się nic nie opóźni to wg aplikacji marcowa @ na 25.03 mam, ale oczywiście mam nadzieję jej nie ujrzeć przez następny rok z wiadomych przyczyn :D i tego wam też dziewczyny życzę!
Miłego dnia!
p.s. dziewczyny które dziś zobaczyły upragnione 2 kreseczki OGROMNE GRATULACJE!!! ❤️ 🥰 🥰 🥰
U mnie dzisiaj armagedon. Cały dzień przeleżałam. Oby jutro było nieco lżej. U mnie plan jest taki od 5dc przez 5dni Clo. Koło 15dc zacznę robić testy owu (owulka bywa koło 19-21dc). Od 16dc dupek przez 10dni. W 19dc będę u ginki, nie będę się wpraszać na siłę wcześniej, skoro położna ma muchy w nosie. Przytulanki jeśli tylko się uda będą najbliżej owu w 17dc. Więc na powodzenie się nie nastawiam. Koło 30.03 kolejna @ . Cykl znów na straty jak mniemam. Chyba, że owu będzie wcześniej o co będę się modlić i co tam jeszcze innego przyjdzie mi do głowy.
 
reklama
Ja progesteron w zeszłym cyklu też miałam bardzo wysoki, estradiol prawie dwukrotnie ponad normę i ciąża to nie była. Ba! Najprawdopodobniej nawet nie miałam owulacji... Ponoć torbielka krwotoczna, która zrobiła się z pęcherzyka, w jakiś sposób produkuje te hormony. Tak twierdzi mój nowy gin. Od teraz w kwestii owulacji ufam tylko USG [emoji23]
Czy w takim razie jest sens robić progesteron w 7 dpo? Miałam iść jutro, ale teraz nie jestem już pewna [emoji2368]
 
U mnie dzisiaj armagedon. Cały dzień przeleżałam. Oby jutro było nieco lżej. U mnie plan jest taki od 5dc przez 5dni Clo. Koło 15dc zacznę robić testy owu (owulka bywa koło 19-21dc). Od 16dc dupek przez 10dni. W 19dc będę u ginki, nie będę się wpraszać na siłę wcześniej, skoro położna ma muchy w nosie. Przytulanki jeśli tylko się uda będą najbliżej owu w 17dc. Więc na powodzenie się nie nastawiam. Koło 30.03 kolejna @ . Cykl znów na straty jak mniemam. Chyba, że owu będzie wcześniej o co będę się modlić i co tam jeszcze innego przyjdzie mi do głowy.

A to nie jest tak że Duphaston powinno się brać już po owu? Nie wiem czy dobrze kojarzę, bo ja go kiedyś brałam z zupełnie innego powodu i wtedy się nie staraliśmy więc było to dla mnie bez znaczenia ;)
 
A to nie jest tak że Duphaston powinno się brać już po owu? Nie wiem czy dobrze kojarzę, bo ja go kiedyś brałam z zupełnie innego powodu i wtedy się nie staraliśmy więc było to dla mnie bez znaczenia ;)

Jedni mówią ze duphaston nie blokuje owu, ale może to zrobić. Ja bym brała po owulacji, nie widzę potrzeby wcześniej, jeśli chodzi o zachodzenie w ciąże.
 
Dziewczyny ja chyba zaraz zwariuje. Jestem po tej biochem no i testy już miałam negatywne, wczoraj termin miesiączki godzina 4.30 jest cień, dziś godzina 7 rano cienia nie ma... Nie ogarniam tego..
 
Dziewczyny ja chyba zaraz zwariuje. Jestem po tej biochem no i testy już miałam negatywne, wczoraj termin miesiączki godzina 4.30 jest cień, dziś godzina 7 rano cienia nie ma... Nie ogarniam tego..
Ale na tym samym teście czy robiłaś drugi? Przecież wynik odczytuje się jakoś do 15 min, potem jest nieważny, dlatego kreska mogła zniknąć. A jeśli robiłaś drugi to nie był z porannego moczu i dlatego mógł wyjść negatywny. Głowa do góry, powtórz test jutro
 
reklama
Do góry