reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny ! Podpowiedzcie proszę- dziś przyszły wyniki progesteronu 7/8 dpo, wynik 25,710 ng/ml ( norma 1,2-15,9.) wszystko co powyżej, to się już raczej mieści w normach ciążowych. Podpowiedzcie proszę czy któraś tak miała i nie było to związane z ciąża. Czy to się jakoś reguluje? Z czym to może być związane z waszego doświadczenia. Wcześniej progesteronu nie badałam, wizytę u bardzo dobrego ginekologa mam dopiero na 17.03, a będę wdzięczna za radę ❤️
Ja progesteron w zeszłym cyklu też miałam bardzo wysoki, estradiol prawie dwukrotnie ponad normę i ciąża to nie była. Ba! Najprawdopodobniej nawet nie miałam owulacji... Ponoć torbielka krwotoczna, która zrobiła się z pęcherzyka, w jakiś sposób produkuje te hormony. Tak twierdzi mój nowy gin. Od teraz w kwestii owulacji ufam tylko USG 😂
 
reklama
Ba torbielka nawet wytwarza hcg [emoji6][emoji16] także mądrego masz gina[emoji16][emoji16][emoji16]
Ja progesteron w zeszłym cyklu też miałam bardzo wysoki, estradiol prawie dwukrotnie ponad normę i ciąża to nie była. Ba! Najprawdopodobniej nawet nie miałam owulacji... Ponoć torbielka krwotoczna, która zrobiła się z pęcherzyka, w jakiś sposób produkuje te hormony. Tak twierdzi mój nowy gin. Od teraz w kwestii owulacji ufam tylko USG [emoji23]
 
Ja progesteron w zeszłym cyklu też miałam bardzo wysoki, estradiol prawie dwukrotnie ponad normę i ciąża to nie była. Ba! Najprawdopodobniej nawet nie miałam owulacji... Ponoć torbielka krwotoczna, która zrobiła się z pęcherzyka, w jakiś sposób produkuje te hormony. Tak twierdzi mój nowy gin. Od teraz w kwestii owulacji ufam tylko USG 😂
Hej XnetiX, dziękuje za podpowiedz. Tak właśnie myślałam 😕 ze to może być torbiel. No nic 🤷‍♀️ Zostaje mi czekanie do @ a po niej do giną na usg 🙂. A miałaś przy tej trobielce inne objawy ?
 
Hej XnetiX, dziękuje za podpowiedz. Tak właśnie myślałam 😕 ze to może być torbiel. No nic 🤷‍♀️ Zostaje mi czekanie do @ a po niej do giną na usg 🙂. A miałaś przy tej trobielce inne objawy ?
Wiesz, to wcale nie musi być torbiel, bądź dobrej myśli, nigdy nic nie wiadomo 🤗 Ja tylko mówię jak było u mnie. A objawów nie miałam kompletnie żadnych. Jak zawsze ból jajnika, miesiączka 12 dni po tym bólu, nawet test owulacyjny potwierdził pik LH, a tu takie jaja. Jedyne co to miesiączka troszkę skąpa mi się wydawała, ale zbytnio się nigdy temu nie przyglądałam wcześniej, bo zawsze miałam max 3 dni krwawienia + 2 plamienia. Dlatego za kilka dni idę na monitoring owu u ginekologa 😁
 
Dziewczyny, tak z ciekawości chciałabym zapytać czy jak już wiecie, ze jesteście w okresie okoloowulacyjnym to działacie codziennie czy np. co drugi dzień? ☺️
 
reklama
Do góry