reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Wiesz, to wcale nie musi być torbiel, bądź dobrej myśli, nigdy nic nie wiadomo 🤗 Ja tylko mówię jak było u mnie. A objawów nie miałam kompletnie żadnych. Jak zawsze ból jajnika, miesiączka 12 dni po tym bólu, nawet test owulacyjny potwierdził pik LH, a tu takie jaja. Jedyne co to miesiączka troszkę skąpa mi się wydawała, ale zbytnio się nigdy temu nie przyglądałam wcześniej, bo zawsze miałam max 3 dni krwawienia + 2 plamienia. Dlatego za kilka dni idę na monitoring owu u ginekologa 😁
Nic sobie nie wmawiam w sumie 🙂, ale jak już na papierze mam progesteron podwyższony, to coś się dzieje. Są pewne inne objawy ale totalnie ich nie biorę do świadomości, bo nie chce się rozczarować. Tylko w tej kwestii bardziej mi tu pasuje torbiel 😁, bo na ostatnim usg pęcherzyk bez stymulacji był koło 25 milimetrów, a akurat mam skłonności do torbieli 😒. A dobry gin to jest poprostu skarb - jak mój mi nie zasugeruje ze mogła być torbiel, to z grubej rury mu wywalę teorie 😁.
 
Bierzecie jakieś suplementy? Lekarz mówił, że kwas foliowy wystarczy, ale ja w to nie wierzę 😛

Ja też nie i w sumie w kółko coś dokładam. Zaczęłam kupować niektóre na kilogramy. 😀 Zaczęłam od ogólnych ciążowych witamin i dha.

Ja w tym cyklu mam postanowienie działać codziennie. Muszę się wstrzymać do poniedziałku do drożności, bo tak lekarz zalecił, a od następnego dnia działam. 😀
 
Ja też nie i w sumie w kółko coś dokładam. Zaczęłam kupować niektóre na kilogramy. 😀 Zaczęłam od ogólnych ciążowych witamin i dha.

Ja w tym cyklu mam postanowienie działać codziennie. Muszę się wstrzymać do poniedziałku do drożności, bo tak lekarz zalecił, a od następnego dnia działam. 😀
A jakie bierzesz? Ja pregna start i pregna dha
 
Dziewczyny, tak z ciekawości chciałabym zapytać czy jak już wiecie, ze jesteście w okresie okoloowulacyjnym to działacie codziennie czy np. co drugi dzień? ☺️
Regularnie przez cały cykl co 2 dni, czasem 3. W okresie owulacyjnym albo w weekend zdarza się dwa dni pod rząd. Ale tak bez spiny do tego podchodzimy. Ja robię testy owu tak dla własnej wiadomości. Nie pokazuje ich mężowi, nie analizujemy razem wyników :).
 
Hej, miło że pytasz 😉 nie pisałam parę dni, nic nie pominełaś, u mnie dobrze właśnie zrobiłam jedyny mój test owu w tym cyklu i piękne grube kreski są, przed Nami ciekawy weekend 😍 a co u Ciebie? Zobacz załącznik 1242794
ja jak już pisałam 2dc dziś ☹️ ale wątek marcowy już czeka ❤️ więc do dzieła! Trzymam mocno kciuki i powodzenia 😊😊😊
 
Nic sobie nie wmawiam w sumie 🙂, ale jak już na papierze mam progesteron podwyższony, to coś się dzieje. Są pewne inne objawy ale totalnie ich nie biorę do świadomości, bo nie chce się rozczarować. Tylko w tej kwestii bardziej mi tu pasuje torbiel 😁, bo na ostatnim usg pęcherzyk bez stymulacji był koło 25 milimetrów, a akurat mam skłonności do torbieli 😒. A dobry gin to jest poprostu skarb - jak mój mi nie zasugeruje ze mogła być torbiel, to z grubej rury mu wywalę teorie 😁.
W każdym razie trzymam kciuki, póki nie ma @ wszystko jest możliwe🤗 chociaż i ona pewności nie daje, bo różne przypadki bywają.. 😂
Ja od stycznia odwiedziłam już trzech ginekologów, wiem o czym mówisz 😓 Endokrynolog to samo. Jak człowieku nie ogarniesz sam tematu i się nie upomnisz to szkoda gadać, a każdy rękę po kasę za wizytę wyciąga.. 😂
 
reklama
W każdym razie trzymam kciuki, póki nie ma @ wszystko jest możliwe🤗 chociaż i ona pewności nie daje, bo różne przypadki bywają.. 😂
Ja od stycznia odwiedziłam już trzech ginekologów, wiem o czym mówisz 😓 Endokrynolog to samo. Jak człowieku nie ogarniesz sam tematu i się nie upomnisz to szkoda gadać, a każdy rękę po kasę za wizytę wyciąga.. 😂
Dokładnie! Ja mam identyczne wrażenie, ze lekarzy trochę trzeba podpuszczać, by rozważyli jakaś opcje. Wiec pacjent już idzie na wizytę „uzbrojony” we wszystkie możliwe informacje 😁. No oczywiście są lekarze z powołania i wręcz mistrzowie, ale jest to rzadkość i oni to już cenią się i przyjmują w prywatnych gabinetach.
 
Do góry